stocksy.com

Ak máš pocit, že v poslednej dobe prechádzaš svojím životom ako robot, pravdepodobne ti niečo chýba.

Ak si myslíš, že robíš všetko, čo môžeš, ale stále to nie je ono.

Niekedy len treba vyjsť z rutiny a spraviť niečo spontánne. Napríklad vycestovať.  Všetko, čo ti len treba je byť sám, mať peniaze v peňaženke a mať ohromujúci pocit z pamiatok okolo teba.

Ak potrebuješ byť sama, tieto miesta ti zaručia, že na potulky nezabudneš.

Burano, Taliansko

Ak sa vytratili farby z tvojho života, tak Burano v Taliansku je tá správna voľba. Tento podmanivý, živý ostrov sa nachádza v benátskej lagúne.

pixabay.com

Interlaken, Švajčiarsko

Toto švajčiarske letovisko obklopené lúkami a horami vyzerá  ako z rozprávky. Ak si dobrodružná, je tu kopec  turistických a lyžiarskych trás.

mygola.com

Oia, Grécko

Malebná dedinka situovaná na útese je známa svojimi modrými klenutými  kostolmi a jasne bielymi domami.  Z vrcholu zažiješ pohľad ako žiadny iný. A okamžite si to tu zamiluješ.

tumblr.com

Obersee, Nemecko

Tento krásny, pokojný pohľad na jazero Obersee inšpiruje v tebe túlavosť.

feel-planet.com

Vadhoo Island, Maldivy

Toto magické miesto skutočne existuje  a nazývajú ho aj „More hviezd“.

tripadvisor.com

Tulum, Mexiko

Vieš si predstaviť, že sa celé dni túlaš po pláži, piješ piňa coladu, kúpeš sa v krištáľovom modrom mori a slníš na bielom piesku? Tak toto miesto je pre to ideálne.

locogringo.com

Baños, Ekvádor

Táto hojdačka s výhľadom na Bránu Amazonky vyzerá ako divoká jazda. Baños je domovom horských prameňov, vodopádov a nekonečných možností.

alongdustyroads.com

Reine, Nórsko

Táto pôvabne krásna rybárska dedina na ostrovoch Lofoten je hlavným miestom na útek z toho všetkého. Jeho populácia je trochu viac ako 300 obyvateľov a kultové biele a červené rybárske chaty dokončia pozoruhodný výhľad na pobrežie. Je tu niečo vzrušujúce a súčasne desivé.

wallpapercave.com

Objav neznáme a bav sa pri hľadaní samej seba!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife