Ak máš pocit, že v poslednej dobe prechádzaš svojím životom ako robot, pravdepodobne ti niečo chýba.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Ak si myslíš, že robíš všetko, čo môžeš, ale stále to nie je ono.

Niekedy len treba vyjsť z rutiny a spraviť niečo spontánne. Napríklad vycestovať.  Všetko, čo ti len treba je byť sám, mať peniaze v peňaženke a mať ohromujúci pocit z pamiatok okolo teba.

Ak potrebuješ byť sama, tieto miesta ti zaručia, že na potulky nezabudneš.

Burano, Taliansko

Ak sa vytratili farby z tvojho života, tak Burano v Taliansku je tá správna voľba. Tento podmanivý, živý ostrov sa nachádza v benátskej lagúne.

pixabay.com

Interlaken, Švajčiarsko

Toto švajčiarske letovisko obklopené lúkami a horami vyzerá  ako z rozprávky. Ak si dobrodružná, je tu kopec  turistických a lyžiarskych trás.

mygola.com

Oia, Grécko

Malebná dedinka situovaná na útese je známa svojimi modrými klenutými  kostolmi a jasne bielymi domami.  Z vrcholu zažiješ pohľad ako žiadny iný. A okamžite si to tu zamiluješ.

tumblr.com

Obersee, Nemecko

Tento krásny, pokojný pohľad na jazero Obersee inšpiruje v tebe túlavosť.

feel-planet.com

Vadhoo Island, Maldivy

Toto magické miesto skutočne existuje  a nazývajú ho aj „More hviezd“.

tripadvisor.com

Tulum, Mexiko

Vieš si predstaviť, že sa celé dni túlaš po pláži, piješ piňa coladu, kúpeš sa v krištáľovom modrom mori a slníš na bielom piesku? Tak toto miesto je pre to ideálne.

locogringo.com

Baños, Ekvádor

Táto hojdačka s výhľadom na Bránu Amazonky vyzerá ako divoká jazda. Baños je domovom horských prameňov, vodopádov a nekonečných možností.

Reine, Nórsko

Táto pôvabne krásna rybárska dedina na ostrovoch Lofoten je hlavným miestom na útek z toho všetkého. Jeho populácia je trochu viac ako 300 obyvateľov a kultové biele a červené rybárske chaty dokončia pozoruhodný výhľad na pobrežie. Je tu niečo vzrušujúce a súčasne desivé.

wallpapercave.com

Objav neznáme a bav sa pri hľadaní samej seba!