instagram.com/inkredibletattoos, tinytattooinc

Ak už sa rozhodneš niekedy pre tetovanie, určite si budeš chcieť vybrať niečo, s čím budeš spokojná a čo ťa bude charakterizovať. Okrem obrázkových tetovaní sú obľúbené aj nápisy, napríklad mená detí či životných partnerov.

Do textových tetovaní ale môžeme zaradiť aj citáty, ktoré sa stále tešia veľkej obľube. Nezáleží na tom, či si vyberieš nápis v slovenčine, alebo v inom jazyku, podstatné je, aby aby si ty bola s týmto tetovaním stotožnená. Predsa len, bude ti zdobiť telo do konca života.

Dôležité je teda vybrať si citát, ktorý sa ti páči, prípadne taký, ktorý pre teba znamená niečo viac a má hlbší význam. Nemusí pre ostatných, ale hlavné je, aby si ty sama vedela, čo všetko tých pár slov pre teba znamená.

Zozbierali sme pre teba niekoľko tetovaní s citátmi, ktoré môžu poslúžiť ako inšpirácia. Určite ale aj ty sama máš obľúbený citát, ktorý si dokážeš predstaviť ako tetovanie. Aký by to bol?

Tetovania s citátmi v slovenčine

View this post on Instagram

🙌

A post shared by VANTOMAS (@vantomas_tattoo) on

Tetovania s citátmi v angličtine

View this post on Instagram

บางเบา อิอิ 😻 @mr.ju_tattoo ติดต่อทาง Line : pickajue Phone : 0611626324 IG: jitthip.j ( ร้านอยู่พระราม 3 น๊ะจ๊ะ มีที่อารีย์ด้วยนะ พุธ ศุกร์ เสาร์ น๊ะจ๊ะ ) #สักตัว #สักลาย #ช่างสักผู้หญิง #ช่างสักทอม #สักผู้ชาย #สักผู้หญิง #tattooart #tattoo #tattoogeometric #minimalist #font #oldschool #dotworktattoo #blackworktattoo #rangsittattoostudio #linetattoos #texttattoodesigns #texttattoo #minimaltattoo #interiordesign #architecture #architecturephotography #interiordesigner #bepanthen #mrjutattoo

A post shared by Mr.Ju🇹🇭 (@mr.ju_tattoo) on

View this post on Instagram

“You Can Do More Than You Think” 😍 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Save this idea if you like 📩⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Want to see more ideas? Check out our tattoos collections (link in BIO)☝️⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🔸 Follow @tinytattooinc⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🔸 Follow @tinytattooinc⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🔸 Follow @tinytattooinc⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ By @vivotattoo⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ . ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #smalltattoos #finelinetattoos #quotestattoo #writingtattoo #tinytattoo #wristtattoo #girlstattoo #girlytattoos #tattoo #inkedgirls

A post shared by Small Tattoos for Girls (@tinytattooinc) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty