unsplash.com

Každý človek na svete má niečo, čo od druhého vo vzťahu očakáva. Aj keď to možno nepovie nahlas, verí, že sa to stane. Dnes si prečítaj o tom, čo chce vo vzťahu tvoje znamenie (alebo aj partnerove znamenie, aby si vedela, čo robiť).

Baran

Očakávaš pri sebe niekoho, kto bude stáť pri tebe, aj keď vie, aká vieš byť ostro úprimná. Táto vlastnosť sa v dnešnej dobe často nevidí, preto si budeš ceniť muža, ktorý to s tebou nevzdá, aj keď bude vedieť, že povieš hneď všetko priamo.

Býk

Očakávaš pri sebe niekoho, kto ocení to, čo robíš pre ostatných. Robíš toho naozaj veľa a zdá sa ti, že to nikto nevidí. Partner, ktorý ti dá najavo, že si to váži, bude pre teba ten dobrý.

Blíženci

Očakávaš pri sebe niekoho, kto ťa bude mať rovnako rád aj napriek tomu, že bude poznať tvoje zlé myšlienky a nálady. Je toho naozaj veľa a častokrát máš pocit, že to mužov vo vzťahu len odplaší, preto si budeš ceniť muža, ktorý pri tebe zostane.

zdroj: Photo by David Calderón on Unsplash.com

Rak

Očakávaš pri sebe niekoho, kto sa bude o teba starať rovnako, ako ty o neho. Rada sa staráš o druhých a nerobí ti to problém, no túžiš po tom, aby sa niekto postaral aj o teba.

Lev

Očakávaš pri sebe niekoho, kto ti skutočne bude veriť, že si taká úžasná, ako hovoríš. Vieš, že máš byť na čo hrdá – dosiahla si toho v živote veľa a tak túžiš po niekom, kto ti to aj potvrdí.

Panna

Očakávaš pri sebe niekoho, kto chápe, že máš problémy s dôverou a aj tak s tebou bude chcieť byť. To je jedna z tvojich najväčších priorít vo vzťahu.

Váhy

Očakávaš pri sebe niekoho, kto by ťa miloval bez obmedzenia a bez podmienok. Nechceš niekoho, kto ťa bude milovať iba ak splníš veci, ktoré chce on.

Škorpión

Očakávaš pri sebe niekoho, kto je skutočne hoden tvojej dôvery. Ak miluješ, tak miluješ už navždy, preto si dáš záležať na tom, komu budeš dôverovať.

Strelec

Očakávaš pri sebe niekoho, kto bude s tebou schopný udržať krok. Si spontánna a rada meníš plány, nechceš aby ťa niekto na tvojej ceste zdržiaval.

Kozorožec

Očakávaš pri sebe niekoho, kto túži po komplimentoch a romantických gestách. Tak rada ako ich rozdávaš ich chceš aj prijímať.

Vodnár

Očakávaš pri sebe niekoho, kto bude s tebou, no napriek tomu ti nechá slobodu na preskúmanie sveta. Rada lietaš a bola by si smutná, keby ti niekto „odstrihol“ krídla.

Ryby

Očakávaš pri sebe niekoho, kto sa zriekne svojich zlozvykov len preto, aby bol s tebou. Na ľudí si náročná a rada si vyberáš s kým sa baviť budeš alebo nebudeš, preto si vážiš, ak sa niekto pre teba zriekne svojich vecí.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating