Ak sa aj ty najlepšie cítiš v čiernej farbe, vitaj v klube!

Čierna skrátka nikdy nevyjde z módy a vyzerá elegantne a luxusne. Pre inšpiráciu sme pre teba zozbierali cenné rady a inšpirácie all black outfitov, s ktorými nikdy nebudeš OUT.

Doplnky a materiál sú základ

Základom čierneho outfitu je voľba dobrých materiálov, ktoré spolu ladia a vytvárajú skvelý efekt elegantnosti a luxusného vzhľadu. Vhodné je zvoliť semišovú kabelku či topánky s bavlneným tričkom alebo svetrom. Čo sa týka doplnkov, je vhodné taktiež zvoliť okuliare s gepardím vzorom alebo zlaté doplnky s hodinkami a rôznymi veľkými prsteňmi či minimalistickou bižutériou, ktorá je momentálne veľmi trendy.

Ak nemáš problém svoj čierny outfit doplniť inou farbou, skús šedú alebo hnedú, ktorá môže vytvoriť výborný elegantný podtón. Taktiež je v kurze kráľovská modrá farba, no nemusíš sa báť ani bielej. Ak patríš k odvážnejším, siahni po kožených nohaviciach alebo červenom rúži. Inšpiruj sa našim výberom.

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

ALL BLACK EVERYTHING LOVERS 🖤 Two things you need in your life – a copy of my illustrated book ‘All Black Everything’ and this beautiful black bamboo chair from @rockettstgeorge to sit and read it in 🖤 – Linked in my stories. (Not an ad but this gorgeous chair was very kindly gifted and my book is available from RSG) —————————————————————— OOTD Top & headscarf @zara Mom jeans @asos —————————————————————— #sallyfaye #allblackeverything #fashionillustrator #ukillustrator #allblackoutfit #fashionillustration #fashionbook #outfitinspiration #allblackoutfits #illustrationbook #fashionillustrationbook #allblackeverythingbook #fashionillustrations #blackwardrobe #illustratorofinstagram #styleinspo #fashionsketches #outfitinspo #outfitoftheday #ootd #illustrator #coffeetablebook #wearblack #homeware #georgianhouse #interiorstyling #interiorinspiration #rockettstgeorge #monochromehome

A post shared by Sally Faye (@sally_faye) on

View this post on Instagram

Летние вечера ❤️

A post shared by Natalia Ammaeva (@nataliaammaeva) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.