pinterest.com

Dobre zvolený šperk či bižutéria môže ľahko premeniť oblečenie na bežný deň na dokonalý outfit. Ak nie si zrovna fanúšikom masívnej bižutérie, sú tu minimalistické doplnky, ktoré sú rozhodne IN.

Prstene rôznej veľkosti, náušnice, zaujímavé tvary či amulety. Dnešná minimalistická bižutéria je naozaj v kurze a my sme si ju zamilovali. Môžeš ju kombinovať na rôzne spôsoby a hodí sa naozaj ku všetkému. Síce je malá a možno nenápadná, vytvára perfektný doplnok a akýsi detail k dokonalosti skvelého a nadčasového outfitu.

zdroj: pinterest.com

zdroj: weheartit.com

Je len na tebe, či dáš prednosť zlatým alebo strieborným šperkom, dôležité je to, čo ti vyhovuje a čo uprednostňuješ. Vyhrať sa s týmito malými, ale účinnými doplnkami môžeš naozaj každý deň. Cez leto môžeš zvoliť šperky k šatom v oblasti krku a cez zimu si ich skrátka môžeš nechať vyniknúť na roláku.

Taktiež sú in rôzne tvary, avšak s farbami opatrne! Dobre zvolená farba šperku je základ a preto by si mala dať prednosť neutrálnym farbám. Taktiež sú populárne rôzne mušle, amulety, kríže či kruhy, ktoré aj keď zvolíš dohromady, vyzerajú skvelo a nadčasovo.

zdroj: pinterest.com

zdroj: weheartit.com

zdroj: pinterest.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista