godandman.com

Poviem ti tajomstvo. Raz sa pousmeješ nad tým, ako si sa kedysi trápila kvôli niekomu, kto o teba vôbec nestál. 

Naozaj, ako hovorí nadpis. Ten, kto ťa bude skutočne milovať a bude ten správny, neutečie. Veď si predstav, koľko si si musela vytrpieť pre tú nesprávnu osobu. Toľko veľa vyplakaných sĺz, toľko veľa prebdených nocí, toľko veľa dní, kedy si nič nevládala a bola si na dne.

Ale vieš, ak niekto o teba nestál, neprejavil o teba ani štipku záujmu, nemal na teba čas a zavolal ti len vtedy, keď mu to vyhovovalo, nebola to láska. Láska, ktorú musíš naháňať nie je láska.

Pravá láska príde a už zostane.

My ženy nie sme ani slepé, ani hluché a ani blbé. Začni sa teda podľa toho tak správať a keď niekde vidíš neúprimnú lásku, nešťastie alebo nepokoj, uteč ty. Pretože on ti nebude chýbať. On nie. Budeš mať na neho len veľa spomienok. 

zdroj: unsplash.com

Pravá láska zostane a neutečie.

Bude to presne ten druh lásky, kedy sa budeš usmievať bezdôvodne, kedy nebudeš chcieť ísť spať, pretože realita bude konečne krajšia ako sny. Bude to tá láska, ktorú nebudeš musieť naháňať a ktorá ťa bude prijímať aj s nedokonalosťami.

Môžeš sa cítiť sama medzitým ako miluješ a si milovaná, ale pokiaľ to bude tá pravá láska, nikdy nebudeš sama. On tu bude vždy s tebou. Či už rannou správou o peknom dni alebo pri večernom bozku pri spaní.

Keď ten správny muž príde, možno to ani nespozoruješ. Pretože to, že je správny pre teba, neznamená, že musí byť model z časopisu, že musí mať dokonalé telo alebo že sa dokonale správa. Môže to byť aj ten predavač čo sa na teba milo usmieva, môže to byť kamarát z detstva, môže to byť úplne obyčajný muž dnešného sveta.

No čo je hlavné, ucítiš to.

Ucítiš tú lásku, ktorá tam medzi vami bude. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating