Ako randiť

Možno si myslíš, že randenie je spôsob, ako spoznať niekoho nového. No nie je tomu tak. Aj keď si vo vzťahu, je rovnako dôležité v tom pokračovať rovnako ako na začiatku. Môže to pomôcť so stereotypom a znovu nájsť tú iskru. Tak ako randiť vo vzťahu?

Každý sa s tým v určitom momente vzťahu môže stretnúť, že už to nie je také ako na začiatku. Každodenné povinnosti vás prinútia spadnúť do stereotypov a myslíte si, že sa poznáte natoľko, aby vás ničím nemohol prekvapiť. Čo ak vám poviem, že pravidelné randenie vás oboch z toho môže vytrhnúť a opäť o čosi viac spoznať niekoho, s kým už nejaký ten piatok chodíte?

závislý na matke
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Zdá sa ti to nereálne? Ak si myslíš, že chodiť pravidelne von je časovo a finančne náročné a možno aj vyčerpávajúce, tak ťa vyvedieme z omylu. Je to jednoduchšie, ako si možno myslíš. A my vám ukážeme ako na to!

Randenie je jeden z najlepších spôsobov, ako utužovať vzťah a stále si prejaviť lásku

Je naozaj náročné skĺbiť všetky aktivity, nájsť si čas pre seba a byť aj dobrou partnerkou, ale argument, že nemáš čas nie je akceptovateľný. Nech sa páči, tu je vašich 168 hodín, ktoré môžete využiť. Toľko hodín má týždeň.

Všetko je len o dobrom plánovaní, ktoré je kľúčom ku všetkému. Vopred sa dohodni s partnerom na dni, ktorý si viete obaja vyhradiť na vaše spoločné stretnutie. Nemusí to byť celý deň, stačí aj pár hodín. Netreba však zúfať, ak sa to nepodarí každý týždeň, no všetko sa počíta.

citovo naviazaný partner
zdroj: Pexels/Yan Miranda

Ak už máte deň a čas, už stačí len vymyslieť, ako ho využijete. Mnohí majú o randení mylné predstavy. Nemusí to byť nič špeciálne. Aj obyčajné aktivity môžu mať svoje čaro. V našom predošlom článku nájdeš zoznam aktivít, ktoré môžete s frajerom vyskúšať.

Náš tip: Napíšte si na papier niekoľko aktivít, ktoré by ste chceli spolu robiť. Napríklad zájsť do kina, prechádzka v lese, bicyklovanie, navariť si spolu obľúbené jedlo … Je toho naozaj veľa z čoho vyberať. Poskladajte ich a potom si jeden náhodne vyberte.

Občas stačí naozaj málo na to, aby opäť vzťah nabral iný smer. Znovu nastal moment, kedy pocítiš motýle v bruchu a budeš si užívať okamihy s osobou, ktorú nadovšetko miluješ.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating