unsplash.com

Vyber si opustiť ho. Niekedy nemôžeš čakať na to, aby sa zmenil. Niekedy nemôžeš čakať na to, že bude lepší. Niekedy nemôžeš čakať na to, že sa stane zázrak a neublíži ti. 

Niekedy len sleduješ to, ako sa človek, ktorý sedí oproti tebe mení. Najhoršie na tom je, že s tým nemôžeš nič robiť.

Drahá, bude to lepšie. Nechať ho ísť. Bude to lepšie pre teba, pretože sa nebudeš trápiť. 

zdroj: unsplash.com

Ty si predsa zaslúžiš viac, ako len plytké ubližovanie. Zaslúžiš si viac, ako sentimentálne klamstvá a neskoré príchody domov. Zaslúžiš si viac, ako len chladný bozk na líce. Zaslúžiš si viac, ako si vieš predstaviť. 

Zaslúžiš si celú lásku sveta. Zaslúžiš si, aby si bola pri mužovi, ktorý ti takú lásku dá. Ktorý ťa bude milovať tak veľmi, ako ty jeho. 

Pretože ty si viac, ako bolesť. Ty si viac, ako toto trápenie, ktoré zažívaš. Si viac ako len “podvedená” žena. Si viac. Nezabúdaj na to. 

Si silnejšia, ako všetky hádky, ktoré zažívaš v tomto období čoraz častejšie. Si silnejšia, ako všetky búrky, ktoré sa odohrávajú v tvojom vnútri. Si silnejšia než si myslíš. Preto ti verím. Verím, že si vyberieš opustiť ho, pretože si ťa nezaslúži. 

Nezaslúži si takú skvelú ženu, akou si. Nezaslúži si, aká si na neho dobrá. 

zdroj: stocksy.com

Ja viem, že ho miluješ. Ale viem aj to, ako ťa to bolí. Ako ti to ubližuje a ako po nociach plačeš, pretože si unavená.

Vyber si opustiť ho, pretože príde niečo krajšie. 

Ak ti ubližuje, vieš aj sama, že to nie je dobré. Nemal by sa tak správať. Pravá láska nie je o ubližovaní, o podvádzaní a o klamaní. Vôbec nie. Pravá láska je o radosti, o šťastí a o dôvere. 

Nezabudni na to a vyber si správne. Zaslúžiš si to. Zaslúžiš si byť šťastná, milovaná a plná radosti. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating