Čo robí ženu ženou? Takou tou, ktorá vojde do miestnosti a očarí každého. Je to jej vzhľad, správanie či úsmev? Každá z nás má na toto svoje zbrane, svoju charizmu, no nasledujúcich 7 vecí, spraví z každej ženy príťažlivú dámu. Takú, po ktorej muži túžia a takú, ktorou by chceli byť aj ostatné.

1. Šibalský úsmev

Kto by odolal usmievavej žene? Takej, ktorá sa nemračí bez dôvodu, takej, ktorá miluje humor a rada sa smeje. Smiech je totiž veľmi príťažlivý a ľudí spája.

2. Správanie dámy

Najlepšie je, keď sa vždy a za každých okolností správaš prirodzene. Nie je nič lepšie, ako byť sama sebou. Ale, priznajme si, krajšie vyzerá žena, ktorá má základy slušného správania ako tá, ktorá sa správa ako nejaký starý robotník.

3. Vôňa, ktorá okúzli

Vôňa dokáže divy. Napríklad, opantať ľudské zmysly tak, že hneď budeš pôsobiť atraktívnejšie. Dávaj si však pozor, niekedy je menej viac.

4. Dobrosrdečnosť

Kto by chcel mať po boku zlú a zákernú babizňu? Taká nie je dobrá ani ako kamarátka. Na ľudí robí neskutočný dojem žena, ktorá je dobrosrdečná, ktorá sa nebojí podať pomocnú ruku tým, ktorí to potrebujú. Ak máš vždy po ruke milé slová a na druhých ti záleží, všetko dobro sa ti vráti.

5. Ženský outfit

V oblečení sa musíš cítiť pohodlne a sama sebou. Vtedy pôsobíš uvoľnene a sebavedomo. Nechci zaujať za každú cenu výstrelkami, ktoré sa ti vlastne ani nepáčia. Zabudni aj na vyzývavé veci, v ktorých pôsobíš lacno. Pretože medzi lacným a zvodným je veľmi tenká hranica.

6. Zdravé sebavedomie

Sivá myška utiahnutá v kúte bez vlastného názoru nemôže očariť nikoho. Rovnako tak žena, ktorá je príliš egoistická. Zdravé sebavedomie je niečo, s čím sa nemusíš iba narodiť. Môžeš si ho vypestovať. Stačí si uvedomiť svoju hodnotu, veriť si, stáť si za svojím a poznať svoje hranice.

7. Prirodzená inteligencia

To, že je žena pekná, nestačí. V očiach ľudí stúpne každý človek vtedy, keď je na ňom vidno, že má niečo v hlave. Nemusela si mať v škole čisté jednotky na to, aby si mala všeobecný prehľad a zapájala sa vďaka nemu do diskusií, ktoré nie sú len prázdnymi rečami.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.