Každý človek vyjadruje lásku iným spôsobom. Niekomu nerobí problém vykričať do sveta to, že niekoho miluje, kým iný si to radšej povie doma v súkromní. Istí ľudia svoju lásku radi zdieľajú na sociálnych sieťach, iní si zasa strážia svoje súkromie a chcú, aby sa vzťah týkal len ich dvoch. Na žiadnom spôsobe nevidím nič zlé, veď každý hovorí svojim jazykom lásky.

Problém však nastáva, keď žena od muža očakáva, že jej lásku bude vyjadrovať rovnakým spôsobom, ako ju vyjadruje ona. Práve vtedy si musí vedieť uvedomiť, že nie je potrebné, aby jej muž každý deň hovoril ako ju miluje, keď to dokazuje tým, ako sa správa. No ktoré maličkosti nám prezradia, že nás náš partner naozaj ľúbi? Tu je 7 z nich:

1. Postará sa o to, aby si prišla bezpečne domov

Odvezie ťa, posadí na taxík alebo pekne krásne odprevadí. A to aj vtedy, keď ste sa pohádali a nemali svoj deň. Pretože mu záleží na tom, aby sa ti nič nestalo. Cíti zodpovednosť za tvoju bezpečnosť a tak sa vždy aspoň ubezpečí, či si došla v poriadku domov.

zdroj: Image by Free-Photos from Pixabay.com

2. Pýta sa ťa na názor

Predtým, než sa pre ničo rozhodne, tak sa ťa na to opýta. Možno ide len o banalitu, ako je výber tenisiek, no aj tak mu záleží na tom, čo sa páči tebe. Samozrejme, že sa zaujíma aj o tvoj názor na vážnejšie témy, pretože ťa berie za rovnocennú partnerku a zároveň ťa rešpektuje.

3. Ráta s tým, že pôjdeš s ním

Ak mu príde pozvánka na nejaké oslavu, svadbu, či inú spoločenskú udalosť, automaticky s tebou počíta. Berie ťa ako svoju polovičku a chce, aby si ho sprevádzala všade, kam pôjde. AJ týmto ti dáva jasne najavo, že je s tebou rád.

4. Hovorí „my“ namiesto ja a ty

Možno drobnosť ale veľmi podstatná. Všímaj si ako sa vyjadruje o budúcnosti. Hovorí: „Raz budem mať dom s veľkou záhradou“, alebo automaticky do svojich plánov zahŕňa aj teba. To, že o jeho budúcnosti začne hovoriť ako o „vašej“ je znamením, že s tebou naozaj ráta.

5. Pošle ti správu, keď vidí niečo o čom vie, že máš rada

Pozná ťa a vie, že ťa rozcíti roztomilé šteniatko, tak ti ho cvakne a rovno pošle. Alebo niekde uvidí akciu na perfektný burger a okamžite ju s tebou zdieľa. To, že sa ťa snaží potešiť nejakou vecou, o ktorej vie, že ju máš rada, znamená, že ťa pozná. A zároveň sa ti snaží vyčariť úsmev na tvári.

zdroj: Image by bdcbethebest from Pixabay.com

6. Zastane sa ťa pred ostatnými

Nie každému sadneme. Je to fakt a niekedy sa s tým nedá nič robiť. Ak tvoj partner počuje, ako o tebe niekto niečo nepekné povie, po prípade sa k tebe správa neúctivo, a okamžite zasiahne, je to znak toho, že sa stará nie len o tvoju fyzickú bezpečnosť, ale aj o to, aby ti nik neubližoval psychicky.

7. Ospravedlní sa, keď vidí, že ťa nahneval

Ľudom, ktorým sme ľahostajní nezáleží na tom, či sa na nich hneváme alebo ich ignorujeme. Jednoducho to neriešia. Človeka, ktorý ťa miluje to však trápi. Vždy, keď ťa niečím nahnevá, uvedomí si to a snaží sa to nejak vyžehliť. A hoci sa na neho hneváš, v duchu sa môžeš usmievať, pretože vieš, že ťa nechce stratiť.

Nie všetci chlapi vedia svoju lásku vyjadrovať slovami. Netreba zabúdať na tých, ktorým to robí naozaj problémy. A presne vtedy si musíš všímať, ako sa daný chlapec správa, keď je s tebou a čo pri ňom cítiš. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.