Unsplash

Neopätovaná láska vie byť niekedy poriadne zákerná. Dáva nám falošné nádeje. V momente, keď si myslíme, že je všetko v poriadku, tak nám zlomí srdce. Ak sa ti to niekedy stalo, určite poznáš ten pocit bezmocnosti, ktorý si vtedy cítila.

„Nie každý koho stretneš ťa bude ľúbiť.“

Naozaj. Nemusíš sa zapáčiť každému. Niekedy sa proste stane, že sa zaľúbiš do niekoho, kto nemá rovnaký vkus ako ty a ani podobné názory. To je život a takto je to v poriadku.

„Pravú lásku musíš hľadať dlhšie.“

Ak si sa nešťastne zaľúbila do niekoho, koho si stretla v bare, či videla len náhodou, sklamem ťa. Nebude to asi pravá láska, pretože jej hľadanie ti dá zabrať.

„Nesprávne osoby ťa naučia, čo by si vo vzťahu nechcela.“

Vďaka ľuďom, ktorí nás nebudú ľúbiť si často uvedomíme, čo by sme vo vzťahu rozhodne nechceli mať.

„Nezaslúži si ťa, ak nevidí aká si úžasná.“

Každá žena má v sebe niečo, kvôli čomu je výnimočná. Nie každý muž to vie oceniť a môže sa mu zdať, že to, čo mu ponúka, je málo. No ak nevidí, čo všetko robíš a čo si dokázala, naozaj si ťa nezaslúži.

„Keď sa vyhovára už teraz, vyhováral by sa aj vo vzťahu.“

Ak často ruší vaše prechádzky vonku, spoločné kino alebo naplánované aktivity, nie je to dobrý signál. Mala by si vedieť, že ak už teraz nechce tráviť čas s tebou, vo vzťahu by sa pravdepodobne vyhováral ešte viac.

„Ten pravý by ťa nechcel zmeniť.“

Láska, ktorá je zlá a nie je pre teba, ťa bude chcieť zmeniť. No pri pravej láske sa rozhodne nebudeš musieť meniť a budeš môcť byť sama sebou.

„Ešte stretneš muža, vďaka ktorému budeš rada, že ťa tento nechcel.“

Uvidíš, raz oceníš to, že ťa tento muž odmietol a dal tým priestor mužovi, ktorý ti ukáže ako veľmi ťa miluje.

„Naučí ťa, ako by si sa nemala správať k žiadnemu mužovi.“

Rozhodne by si nemala znižovať svoje hodnoty pre niekoho, kto ťa neľúbi, len preto, že si sa nešťastne zamilovala.

„Dá ti trpezlivosť, ktorú budeš potrebovať neskôr.“

My ženy sme občas poriadne naivné a naletíme na reči typu „potrebujem viac priestoru, chce to čas.“ Budeš čakať dovtedy, kým naozaj nestretneš niekoho, s kým to stojí za to.

„Všetko je tak, ako má byť a aj toto má svoj dôvod.“

Nič sa nedeje náhodou, pamätaj na to. Možno si myslíš, že máš smolu na vzťahy a že sa vždy zle zamiluješ. Koniec koncov, aj nešťastná láska je k niečomu dobrá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating