Instagram/nastjastasia

Nikto a nič nie je lepším učiteľom, ako vlastná skúsenosť a život sám. Dvojnásobne to platí v otázke lásky. Ak si niečo sama nezažiješ vo vzťahu, nikdy nebudeš veriť tomu, že to tak je. Žiadne kamarátky ani romantické filmy ťa na to nepripravia, aj keď výstražný prst zdvíhajú.

Poďme sa pozrieť na tie najväčšie “zaujímavosti” o mužoch, na ktoré by si nikdy neprišla bez toho, ak by si to nepocítila na vlastnej koži.

Vernosť neberú až tak vážne

Naozaj nechceme hádzať všetkých do jedného vreca, ale poďme sa na to pozrieť všeobecne. Už to tak je, že muži sú viac náchylnejší k tomu, že sú schopní podviesť partnerku. Sú to pudové bytosti, ktoré občas nevedia odolať, pretože ich túžba a chuť jednoducho ovládne.

Aj keď neskôr svoje činy môžu preveľmi ľutovať, je už neskoro. Vtedy sa budeš zamýšľať nad tým, či aj oni nemohli rozmýšľať skôr, ako to urobili. Pochopíš, že na vernosť zabudnú vo chvíli, keď majú “skvelú” príležitosť.

Všetko im treba povedať na rovinu

Márne dúfaš, že tvoj partner bude ako ten fešák z romantického filmu, ktorý presne vie, ako si získať ženské srdce a dokáže pripraviť pre svoju drahú neskutočne krásne prekvapenia. Ak si želáš na narodeniny nový parfum, musíš mu to povedať. Ak by ťa na Valentína potešila ružička, musíš mu to povedať. Ak chceš, aby prestal hádzať ponožky na zem, musíš mu to povedať…

Všetko, v čo dúfaš a čo by si si želala, opakujeme, MUSÍŠ povedať.

Pamäť majú veľmi slabú

Najmä ak ide o veci, ktoré sa týkajú vzťahu. Dátumy výročia či iných sviatkov tu ani nebudeme spomínať, okej? Pretože pamäť strácajú veľmi často aj počas bežného dňa, keď im niečo dôležité chceme povedať. Teda, pre nás dôležité, pre nich len nejaké kecy, ktoré rýchlo vypúšťajú z hlavy von.

Ani si nevieš predstaviť, koľkokrát počas vzťahu povieš vetu “Veď som ti to hovorila!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating