Dúfam, že keď sa zamiluješ nabudúce, bude to tvoj posledný krát. Dúfam, že sa zamiluješ osudovo a lásku už nenecháš odísť. Dúfam, že to bude láska, ktorá v tebe zapáli každé miesto a budeš horieť úplne celá. Láskou, ktorá bude tá pravá.

Dúfam, že tvoj budúci partner ťa bude milovať rovnako, ako budeš milovať ty jeho. Bude poznať tvoj jazyk lásky a budeš sa pri ňom cítiť milovaná každý deň. Dúfam, že tvoj budúci partner bude láskavý, bude sa na teba dívať s úctou a s pokorou, bude si ťa vážiť a stáť pri tebe.

Dúfam, že tvoj budúci partner bude vedieť o tebe všetky zlé veci, no napriek tomu od teba neodíde. Váš vzťah to len posilní a budete nezničiteľní. Budete mať medzi sebou puto, ktoré nikto neoddelí.

Dúfam, že tvoj budúci partner bude mať dobro vpísané v duši. Bude sa správať ako gentleman, ktorý na teba nebude nikdy hrubý.

Dúfam, že tvoj budúci partner bude mať trpezlivosť. Dúfam, že ťa bude rešpektovať, keď povieš nie a bude čakať. Dúfam, že bude šťastný, keď povieš áno a bude ťa rozmaznávať.

Dúfam, že tvoj budúci partner bude mať odvahu, aby sa pri tebe nebál slovíčka navždy. Aby robil všetko s dobrým úmyslom a tak, aby ti neublížil.

Dúfam, že tvoj budúci partner ťa nebude chcieť meniť a nechá ti slobodu. Miesto v tvojom srdci, ktoré bude patriť len tebe, pretože iba keď budeš sama sebou, budeš ho milovať úprimne.

View this post on Instagram

I just need you. @ricardo.dedicated

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Dúfam, že tvoj budúci partner ťa nebude porovnávať s nikým iným. Si jedinečná a to, čo mu dáš ty, mu nemôže dať žiadna iná. Mysli na to a neznižuj svoje nároky.

Dúfam, že presne takto bude vyzerať muž, do ktorého sa zamiluješ nabudúce. Vďaka vám uveria na lásku aj tí ľudia, ktorí na ňu dávno prestali veriť. Vaša láska bude osudom, ktorý sa mal naplniť, pretože každý si zaslúži byť šťastný.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.