Vzťahy sú komplikované a aj keď sa ich snažíme vždy zachrániť, občas to už nemá zmysel a my sa už len trápime a čakáme. Toto je 5 bolestivých znakov, pri ktorých si uvedomíš, či tvoj vzťah už skutočne nemá zmysel a je mu koniec. 

Nemáte problém nájsť si nového partnera. Už nemáš oči len pre neho a nerobí ti problém flirtovať s niekým iným. Taktiež si vieš už predstaviť pri sebe niekoho iného, kto bude pre teba lepší a pri kom zažiješ niečo nové. Občasné flirtovanie je u teba už samozrejmosťou, pre ktorú nemáš výčitky.

Stratili ste už všetky svoje plány a ilúzie do budúcna. Kedysi ste plánovali spoločnú budúcnosť, no dnes už je to inak. Už sa nesnažíte pracovať na tom, aby ste spolu plánovali veci spoločne, pretože viete, že už aj tak to nemá zmysel a čakáte na vhodnú chvíľu ukončiť to.

zdroj: unsplash.com

Už sa nesnažíte nájsť si na seba čas. Každý už má vlastný program, ktorý nezahŕňa spoločných kamarátov a aktivity, ktoré ste kedysi robili spoločne. Piatkové večery sú už každého individuálnym plánom.

Už nie ste pre seba prioritou. Už sa o seba nezaujímate tak, ako kedysi. Aj keď sa ti niečo podarí alebo máš zlý deň, radšej zavoláš svojim priateľom, ako svojmu partnerovi, pretože už nemáš potrebu hovoriť mu o všetkom a myslieť naňho.

Už si každý plánuje svoju budúcnosť. Premýšľaš o tom, že možno by si aj vycestovala do zahraničia alebo by si chcela cestovať, no už sama. Máš svoje plány, v ktorých už tvoj partner nie je a ani ho do toho nechceš zahrnúť. Možno máš aj pocit, že by si najradšej bola sama, aby si mohla byť voľná a plánovať si veci tak, ako chceš ty, bez toho, aby si sa nemusela s niekým o to deliť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.