Drahá žena, nie, muži naozaj nehľadajú tú najkrajšiu Miss roka a ani najvyššiu modelku. Ak si myslíš, že láska je o vzhľade, mýliš sa. Tí správni muži hľadajú u žien niečo úplne iné, ako len krásu.

Tu je 10 vlastností, ktoré od žien muži očakávajú, ak vstupujú do vzťahu.

 1. Komunikatívnosť – muži sa chcú porozprávať o všetkom a zároveň ničom. Viesť rozhovory, ktoré sú občas jednoduché a obsahujú len komentovanie futbalu (hokeja) a rozhovory, kde odhaľujú navzájom svoje duše.
 2. Porozumenie – pre muža je asi najdôležitejšie, aby sa so ženou chápal a aby sa navzájom vedeli podržať. Nehľadajú niekoho, s kým by mali odlišný vkus, skôr rovnaký.
  zdroj: unsplash.com/Ben Eaton
 3. Priestor – ženy chcú byť často so svojimi priateľmi nonstop. Muži fungujú inak: keď sú pri žene, vedia jej venovať svoju plnú pozornosť, no zároveň potrebujú aj priestor pre seba, aby sa mohli vyblázniť. Keď to žena pochopí, je tá pravá.
 4. Vernosť – muž od nej očakáva to, aby mala úprimne rada iba jeho a nestretávala sa s niekým iným poza jeho chrbát.
 5. Podpora – nemysli si, že len my ženy máme bláznivé predstavy. Niekedy aj muži snívajú o tom, že by si kúpili šialenú vec a urobili niečo, čoho sa desia. Bude ťa mať rád, ak ho v tom necháš a podporíš ho.
 6. Vedieť variť – láska predsa ide cez žalúdok, nie? Naučiť sa variť chutné jedlá s mäsom a upiecť koláč by mala vedieť každá správna žena.
 7. Rozhodnosť – pretože keď žena nevie, čo chce, nie je to práve príťažlivá vlastnosť.
 8. Dobrodružnosť – muži hľadajú vzrušenie. Po čase sa so ženou, ktorá im nič neponúka a s ktorou nič nezažili, začnú nudiť. Musíš mať v sebe adrenalín, ktorý ho bude lákať.
 9. Zdravá žiarlivosť – aj muži potrebujú mať pocit, že sa o nich niekto bije a niekomu na nich záleží.
 10. Láskavosť – mať milé srdce, pochopenie v zlý deň a neuraziť sa vtedy, keď ti povie jasné nie.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.