Viete, čo môžete čakať od vzťahu s alfa ženou?
Ide totiž o ženu, ktorá je iná, ako všetky ostatné. Je výnimočná, jedinečná, a hlavne – uvedomuje si svoju hodnotu. To však neznamená, že pri sebe nepotrebuje muža. Práve naopak, ak natrafí na toho “pravého”, miluje z celého svojho srdca. Od svojho partnera však potrebuje týchto 10 vecí. 

#1 Dynamický životný štýl

Stagnácia je vecou, ktorú úprimne nenávidí a nedokáže ju vystáť. Neustále potrebuje napredovať a rozvíjať sa. Má sny, má plán a nebojí sa tvrdej práce. Je dôležité, aby jej partner vládal držať jej tempo. Ak začne príliš zaostávať, bude sa s ním musieť rozlúčiť.

#2 Nezávislosť

Alfa žena je nezávislá a presne takým musí byť aj jej partner. Nezávislý musí byť ako psychicky, tak aj finančne. Musí mať zdravé ego, svoj vlastný názor a plány do budúcnosti. Predstavu, že by sa na nej len “priživoval”, by nezniesla.

pexels.com

#3 Pozitivitu

Ak je muž ako chodiaci čierny mrak, vo všetkom a na každom vidí len to zlé a problémy nepovažuje za príležitosti, ale za krivdu, nemá u nej žiadnu šancu.

#4 Slobodu

Ak sa pri nej muž zmení na “stíhačku”, bude žiarliť na každého a na všetko a nedopraje jej dostatok osobného priestoru, ktorý ona tak nevyhnutne potrebuje, dlho s ním naozaj nevydrží.

#5 Konštruktívnu kritiku

Zatiaľ čo niektoré ženy potrebujú neustále počúvať, aké sú dokonalé, alfa žena je presným opakom. Nenávidí, keď má niekto nasadené ružové okuliare. Ak jej partner nedokáže poskytnúť konštruktívnu kritiku a spätnú väzbu na veci, ktorým venuje svoj čas a všetko vidí ako skvelé a dokonalé, nepovažuje ho za rovnocenného partnera.

#6 Výzvy

Áno, každá alfa žena má rada výzvy, nech sa už týkajú čohokoľvek. Jej partner musí byť jej motiváciou a zdrojom jej inšpirácie, nie jej príveskom. Inak sa začne čoskoro nudiť a začne voči nemu byť ľahostajná.

pexels.com

#7 Zmysel pre humor

“Triednych šašov” naozaj nemusí, no jej partner sa nezaobíde bez inteligentného zmyslu pre humor. Nebráni sa ani sarkazmu, uvedomuje si však, že mnohí ľudia tento pojem využívajú, aby ním zakryli to, že sa nevedia správať.

#8 Romantiku

Alfa žena je v prvom rade stále žena. Citlivá, zraniteľná a romantická. Potrebuje objatia, nežné bozky a pohladenia. Bez nich predsa nefunguje žiaden vzťah.

#9 Dôveru

Rovnako vie, že bez dôvery ešte nikdy žiaden vzťah nefungoval. Ak vidí jej partner v každom mužovi len potenciálnu hrozbu, vie, že má značné problémy so svojím sebavedomím a uteká kade ľahšie.

#10 Schopnosť robiť kompromisy

Samozrejme, sú veci, v ktorých je rázna, ale rovnako vie, že ak majú obe strany záujem, vždy sa dá nájsť kompromis – v čomkoľvek. Na to však potrebuje partnera, ktorý bude kompromisom taktiež prístupný a nebude chcieť vzťah držať len vo svojich vlastných rukách.

zdroj: brightside

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.