Aké sú ženy v znamení rýb vo vzťahu a v kamarátstve a prečo ich každý potrebuje vo svojom živote? Toto sú dôvody, ktoré ťa presvedčia. 

1, Ženy v znamení rýb sú lojálne a stabilné ako kamarátky. Vždy ťa podržia a veľmi si potrpia na to, akých ľudí majú okolo seba. Ak im povieš nejaké tajomstvo, sú diskrétne a nikomu to nepovedia. Taktiež sú veľmi empatické a vždy sú tu pre druhých.

2, Sú veľmi empatické a majú vysokú emociálnu inteligenciu. Ryby nikdy nezačínajú zbytočnú drámu alebo spôsobovať konflikty. Pochopia, ak niekto chce odísť a vedia sa s tým vždy vysporiadať.

3, Majú skvelý vkus na hudbu a ich playlist na Spotify je závideniahodný.

4, Nie sú súťaživé a nezaujíma ich konkurencia. Nemajú chuť na hry a takisto ich nezaujíma niekto, kto sa ich snaží zničiť, pretože sa zameriavajú len na dobrú energiu.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

5, Ryby sú veľkí umelci a preto sa môžeš tešiť na rôzne akcie, či už hudobné alebo výtvarné. Majú veľkú kreativitu, ktorá je snáď nevyčerpateľná.

6, Ryby milujú byť zamilovaní, no veľmi si vyberajú, koho mať za životného partnera a túto voľbu veľmi prehodnocujú. Ak sa však skutočne zamilujú, idú naplno a snažia sa byť pre toho druhého najväčšiou oporou.

7, Majú výbornú intuíciu a vždy vedia dobre poradiť. Taktiež sa vyznajú v ľuďoch a vedia už na začiatku odhadnúť povahu a charakter človeka.

8, Ženy v znamení rýb milujú život a veľmi si ho vychutnávajú. Sú vášnivé a vždy je s nimi sranda.

9, Sú veľké dobráčky a nikdy nepovedia „nie“. Vážia si síce svoju hodnotu a veľmi dobre si ju uvedomujú, no taktiež sa vedia obetovať a pomôcť druhým, keď to potrebujú.

 

zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.