Keď sa jedná o mužov, ženy sú niekedy schopné urobiť všetko. Majú predstavy o tom, ako by mal vyzerať a  nereálne očakávania o tom, ako by sa mal správať. Napriek tomu, že ich veľakrát nesplnia, ich milujeme, však?

No sú tu určité veci, ktoré nám na nich prekážajú. Aké sú to, to sa dozvieš nižšie.

Nedostatok kvalitného času

Práca alebo možno škola, kamaráti, veľa voľnočasových aktivít – toto všetko mužov berie preč od žien. Potom im na spoločný vzťah a spoločné chvíle nezostáva veľa času. Muži sa občas čudujú, prečo sú ženy nahnevané, ale keď im nevenujú pozornosť niet sa čomu čudovať.

Odcudzovanie ženských názorov

Niektorí muži si častokrát myslia, že jedine ich názor je správny. Ten ženský neberú do úvahy alebo ho rovno odsúdia. Ženám to prekáža, pretože mať vlastný názor je dôležité.

Žiadna pomoc v domácnosti

Keď sa stane niečo raz, dá sa to odpustiť alebo prepáčiť. Ak sa to však opakuje, je to niečo, čo ženy poriadne vytáča. Neustále zabúdanie umývania riadu, odloženie si oblečenia, vyniesť smeti alebo niečo opraviť.

Nedbalosť

Či už ide o seba, o vzťah alebo o okolie. Nie vždy musia muži všetko vedieť, no patrilo by sa mať čisté tričko a nové ponožky. Patrilo by sa vedieť, kedy má partnerka narodeniny a meniny. Patrilo by sa vedieť, čo sa práve deje. Ak je muž ľahostajný, nie je to dobré.

zdroj: Photo by Joelvalve on Unsplash.com

Keď si zo všetkého robia srandu

Žartíky a zábava – to je pre mužov ako stvorené. No keď muž nedokáže byť ani vo vážnych situáciách priamy a bez žartu, nie je to príjemné. Ženám sa to nepáči.

Mlčanie pri hádkach

Hádky sú niečo, čo do vzťahu patrí, samozrejme. Ak chceme niečo vyriešiť, občas sa stane, že to skončí pri hádke (najmä ak sa názory odlišujú). Čo najviac ženy vytáča je, keď muži mlčia.

Keď sa muži  vyvyšujú nad ženy

Nie je to pekné a ani by to nemali robiť. Ženy to skôr odradí, ako zaujme. Neustále chvastanie sa a vyvyšovanie nie je príťažlivé.

Keď príliš žiarli

Žiarlením dávajú muži najavo, že im na žene záleží. Ak sa však z toho stane chorobné kontrolovanie a zakazovanie len preto, pretože žiarli, mal by prestať. Žena tiež rada žiarli, no má svoje hranice. Toto by sa mali naučiť aj muži.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.