Intimita je vo vzťahu dôležitá. Vďaka nej môže pár prehlbovať svoje city a bližšie sa spoznať, či nadviazať pevnejšie puto. Avšak, muži si iní, než ženy. Aj oni túžia po ďalších veciach – konkrétne po týchto.

Spoločné aktivity

Pre mužov sú spoločné aktivity jednoduchý spôsob, akým prehlbujú vzťah. Vďaka nim sa vedia lepšie s partnerkami zblížiť a utužiť puto.

Delenie sa o jedlo

Neexistuje nič romantickejšie, než keď sa partner podelí o jedlo. Muži túžia po tom, aby to robili ich priateľky. Dajú im tak najavo, že partneri sú pre nich dôležití a milujú ich.

zdroj: Pexels/freestocks.org

Držanie sa za ruky

Tento prejav lásky je pre mužov významný. Pre nich to znamená, že je vzťah verejný. Ak sa s nimi budú partnerky držať za ruky, majú istotu, že sa za nich nehanbia a berú to vážne.

Viac priestoru

Tak, ako potrebujú ženy svoje kávičky a posedenia s priateľkami, potrebujú aj muži posedenia s kamarátmi. Chlapi túžia po priestore, pretože len vďaka tomu majú túžbu sa zase vrátiť ku ženám naspäť.

Pochopenie

Najväčšia vec, po ktorej muži túžia, je pochopenie od žien. Hovorí sa, že ženy sú komplikované a muži im nerozumejú. Oni to tak nemajú a vo svojej podstate sú chlapi jednoduchí. Ak ich ženy pochopia, budú spokojní.

zdroj: Unsplash/Hannah Cook

Viac pozitívnej nálady

Muži neriešia detailné veci – to majú na starosti ženy. 🙂 No napriek tomu túžia po tom, aby ich partnerky mali pozitívnu náladu a neriešili malichernosti. Pre chlapov je veľmi ťažké, keď musia byť vo vzťahu s niekým, kto má neustále negatívnu náladu a je smutný.

Pokojné dni

Pre mužov neexistuje väčšia intimita, ako keď môžu byť doma s priateľkami sami sebou. Túžia po tom, aby sa nemuseli predvádzať a aby ich ženy prijali takých, akí sú.

Netlačiť na pílu

Naozaj nie je na svete nič horšie, ako ženy, ktoré tlačia na pílu. Mužov to skôr odstraší, než priláka. Túžia totiž po tom, aby ženy na pílu netlačili. Oveľa zaujímavejšie pre nich je, keď môžu ženy loviť a sami nastavovať hranice.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.