Znamenia zverokruhu sa delia na tie, ktoré sú pokojné, láskavé a tie, čo ich dokáže nazlostiť aj úplná maličkosť. Vďaka týmto vlastnostiam vypustia z úst niečo, čo neskôr oľutujú, no tieto slová už nedokážu vziať späť. Každý máme predsa nejaké dni, počas ktorých nesvieti slnko. K druhým sa nesprávame práve najlepšie a najradšej by sme chceli byť sami. Podľa astrologičky Lisy Barrettovej vďaka zisteniu, že máš svoje zlé nálady, sa ich naučíš postupom času kontrolovať. Ak tak neurobíš, môže to mať skutočne zlý dopad na ľudí okolo teba.

Je možné, že sa v dôsledku tvojho správania nebudú už viac chcieť s tebou stretávať a ty budeš neskutočne nešťastná. Skús radšej nad svojou reakciou niekoľko minút pouvažovať a až potom vypustiť niečo z úst. Ak patríš medzi týchto sedem znamení, mala by si to robiť oveľa častejšie.

Baran

Ľudia v tomto znamení majú skutočne vášnivý temperament. Toto ich ohnivé správanie môže byť spôsobené v dôsledku Marsu, ktorý sa považuje za planétu vojny. Nedokážu ho kontrolovať a sú neskutočne tvrdohlaví. Akonáhle však túto vlastnosť objavia v sebe, pokúsia sa kontrolovať svoj divoký charakter ešte skôr, ako sa im všetko vymkne spod kontroly. Pravdepodobne sa ospravedlnia ostatným a vyberú sa niekam, kde budú sami. Na opustenom mieste sa môžu do sýtosti vykričať, možno pri tom porozbíjajú pár vecí, no neublížia nikomu. Takýmto spôsobom sa snažia ovládnuť svoje správanie.

View this post on Instagram

@morrgena #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Býk

Sú priateľskí a pri cudzích ľuďoch veľmi pokojní a tichí. No nedaj sa ich správaním odradiť, pretože dokážu byť veľmi zlostní. Pri býkovi platí pravidlo – tichá voda brehy myje. Znesie toho naozaj veľa, no aj on má určité hranice. Ak ich prekročíš, spoznáš silu jeho hnevu. Býci dokážu túto svoju vlastnosť rozpoznať oveľa skôr a tak sa v mnohých situáciách kontrolujú. Veľakrát sa nevedia správne rozhodnúť a v dôsledku toho konajú tak, že ich to čochvíľa začne mrzieť.

Blíženci

Každé znamenie má svoje muchy. Nevyhnú sa im ani blíženci, ktorí sa niekedy vyznačujú svojou zlou povahou. Nikdy nevieš, kedy vybuchnú, pretože sa snažia svoj hnev ovládať. Na druhej strane ale ľahko vypláva na povrch ich zlosť a vtedy sa ničoho neštítia. Upokoja sa jedine vtedy, ak ich niekto rozveselí a v danom probléme nájde niečo vtipné. Takýmto spôsobom dokážeš nájsť protijed na ich hnev.

Lev

Toto znamenie ťa v mnohých prípadoch poriadne prekvapí. Nikdy by si si nebola pomyslela, že sa človek dokáže až tak rozhnevať. Dokáže, ak sa jedná o leva. Väčšinu času sa snažia byť milí a ohľaduplní, no keď ich niečo naozaj naštve, budeš si priať, aby si ich nikdy nestretla nahnevaných. Namiesto toho, aby na druhého lev zaútočil, radšej sa stiahne, zhodnotí svoje konanie a pokúsi sa ti problém opísať oveľa dôstojnejšie. Pretože ak by ti vyjadril, čo skutočne cíti, už by si ho nikdy v živote nechcela vidieť.

Panna

Ak je človek v tomto znamení rozčúlený, je veľmi chladný. Panny veľmi rady v takýchto prípadoch ponižujú iných a svojimi slovami dokážu hlboko zraniť. Avšak tohto zlozvyku sa dokážu, presne tak ako ostatné znamenia, razom zbaviť. Nerady sa pretvarujú, no po čase si dajú pozor na to, čo z úst vypustia. Akonáhle sa dokážu kontrolovať, ich vzťahy s ostatnými sa zlepšia.

Škorpión

Najviac temperamentné znamenie zverokruhu je rozhodne škorpión. Vďaka tomu dokážu ich činy ľudí prekvapiť. Škorpión prejavuje svoju zlosť naozaj nezvyčajným spôsobom. Je manipulatívny, pasívne agresívny a tajomný. Ak sa nestretneš s ich zlou náladou, možno ťa prekvapia ich činy, ktorými tak radi podkopávajú nohy ľuďom, čo im ležia v žalúdku. Odkedy však vedia, ako ovládať svoje správanie, škorpión radšej volí iný prístup vyjadrenia zlosti. Snažia sa vyvarovať chybám, ktoré v minulosti napáchali a uvedomujú si, že kedykoľvek môžu zmeniť svoje činy a správanie.

Ryby

Možno tomu neuveríš, no aj pokojné ryby nedokážu ovládať svoj hnev. Mnoho ľudí si myslí, že ryby sú pokojné, tiché a citlivé. No never tomu. Ryby sa dokážu spomedzi znamení najrýchlejšie rozhnevať a to najmä vtedy, ak zraníš ich citlivú dušu. Svoje správanie sa snažia ovládať tak, že sa snažia upokojiť rôznymi činnosťami. Tie môžu zahŕňať napríklad upokojujúce cvičenia či meditáciu.

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.