Jeseň je veľmi krásne ročné obdobie, no ako všetko v živote, aj ono má svoje výhody a nevýhody. Medzi tie negatíva patrí jesenná únava.

Ak na sebe spozoruješ týchto 7 znakov, mala by si zmeniť svoj život.

Nič ti neprináša radosť

Začala jeseň plná farieb, tekvíc, babieho leta, romantických prechádzok, no ty sa napriek tomu nevieš tešiť. Si smutná, upadáš do melanchólie a nevieš čo máš robiť. Mala by si to napraviť, inak môžeš skončiť zle.

Prestala si cvičiť a zdravo sa stravovať

Nemáš na cvičenie náladu a nechce sa ti. Radšej si zapneš televíziu a oddychuješ. Zdravej strave sa vyhýbaš, pretože je pre teba v tomto období pohodlnejšie si zobrať niečo nezdravé, než si variť plnohodnotný obed či večeru. Avšak, toto nie je správny prístup k životu.

Nič ťa nebaví

Si znudená a žiadna aktivita, ktorá ťa bavila predtým, pre teba teraz nemá význam. Najradšej by si celé dni len spala, naliala si pohár vína a s nikým sa nerozprávala. No týmto spôsobom života si len škodíš.

Nechodíš von

Nemáš žiadny pohyb, prechádzky ti neprinášajú radosť a oveľa radšej si zavretá doma, než na čerstvom vzduchu. Dá sa to tolerovať pár dní, no ak to pretrváva dlhšie, mala by si so sebou niečo robiť.

Zhoršila sa ti pleť

Zrazu sa ti zhoršila pleť, máš na nej akné, je mastná, jedávaš viac sladkostí a nechce sa ti o seba starať. S jesennou únavou prichádza aj lenivosť v beauty sfére, avšak práve o pleť by si sa mala starať každý deň.

Nárazovo si pribrala pár kíl

To spôsobilo práve to, že sa nehýbeš, necvičíš, neješ zdravé potraviny a stále len sedíš doma. Pokiaľ v tomto trende nechceš pokračovať, mala by si sa hneď teraz zdvihnúť a ísť si zabehať či zacvičiť.

Nechceš byť s nikým v kontakte

Baviť sa s ľuďmi ťa unavuje a vyčerpáva. Radšej sa preto nebavíš s nikým, aby si si nemíňala energiu. Ak to vnímaš takto, asi si v kontakte s nesprávnymi osobami. Tí správni by ti vždy energiu dodali. Porozmýšľaj nad tým.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.