Pexels/Ron Lach
Pexels/Ron Lach
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Nebudeme ti klamať. Prvé milovanie, či už vo všeobecnosti alebo s novým frajerom, dá zabrať. Sprevádza ho vzrušenie, očakávania, no hlavne aj stres.

Aby prvý s*x nebol strašiakom, no niečím, čo si vychutnáš, vyskúšaj tieto polohy. Partner tak do teba jednoduchšie prenikne a nebude ťa to moc bolieť.

Poloha drak

Túto polohu môžeš s partnerom vyskúšať vtedy, ak o ňom vieš, že je jeho pýcha príliš veľká. Ľahneš si na brucho a on si ľahne na teba. Vnikne do teba odzadu a začne sa pohybovať, zatiaľ čo ty by si mala stále ležať. Táto poloha je pri väčšom prirodzení pohodlnejšia, nie je bolestivá a partner ho do teba nemusí „zasúvať“ celého, vďaka čomu nebudeš mať pocit mierneho pichania v podbrušku.

Pozícia na boku tvárami k sebe

O tejto pozícii sa hovorí, že je plná objavovania. Mala by si si ľahnúť na jeden bok a tvoj partner tiež – tvárami k sebe. Keď bude pripravený a jeho malý kamarát bude stáť, stačí ti len zdvihnúť nohu a môže do teba preniknúť. Pokiaľ to nie je prvé milovanie s novým frajerom, no skutočne ide o prvý raz a ty sa bojíš, v tejto polohe sa môžete len uspokojovať a pripravovať na reálny akt, ktorý sa uskutoční neskôr.

Klasický misionár

Ako už určite vieš, klasikou nič nepokazíš. Často je misionár považovaný za nudnú a stereotypnú polohu, no pri prvom raze je priam nevyhnutný. Ešte sa s partnerom nepoznáte tak dobre, aby ste intuitívne vedeli, čo si v posteli užívate a čo nie. Taktiež je pri tejto polohe očný kontakt veľmi intenzívny, vďaka čomu sa medzi vami prehĺbi láska a spojenie.

Žena začiatočníčka

Chceš sa pred novým priateľom predviesť, no ešte sa trochu hanbíš? Vyskúšaj si na ňom zajazdiť. Rozhodne ho to prekvapí a bude z teba očarený. Ak máš nízke sebavedomie alebo si myslíš, že to nie je pre teba, stačí, keď budeš mať hrudník položený na tom jeho a pohybovať sa budeš len dolnou polovicou tela. Ak si už budeš istejšie, môžeš byť kolmo nad ním na to, aby si to viac užil (a aj ty neskôr).

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating