Pexels/ANTONI SHKRABA

Niektoré páry ho berú ako každý iný deň, pre iné je to deň špeciálny, kedy si chcú pripomenúť svoju lásku aspoň trochu inak, než po zvyšok roka. Výročie vo vzťahu býva dňom, kedy si ľudia spomenú, aký dlhý čas už majú za sebou a tie mesiace či roky sú pre nich dôkazom toho, že našli v živote šťastie. Môže ísť o výročie dňa, kedy spolu začali randiť, výročie prvého milovania, zásnub či svadby. 

Nech už je pre vás výnimočný akýkoľvek deň a bez ohľadu na to, či túžite po romantike alebo nie, je pekné pripraviť si niečo nezvyčajné, čím si pripomeniete, čo všetko už máte za sebou. Ak netušíš, čo by ste mohli spraviť alebo podniknúť, máme pre teba 7 skvelých tipov.

Raňajky do postele

Stavíme sa, že toto asi nerobíte každé ráno. No ak vám výročie vychádza na víkend alebo na deň, kedy si môžete dovoliť stráviť hodinu navyše spoločne v posteli, skúste, buď jeden druhému alebo spoločne, zlepšiť celý deň chutnými raňajkami. Dobré jedlo vždy poteší a takéto gesto po prebudení je veľmi milé. Dáš svojmu drahému najavo, že ho ľúbiš a chceš, aby mal celý deň dobre naladený.

Deň splnených želaní

Nemusíte si chytať veľké oslavy, spraviť si krásny deň bude skvelá pamiatka pre vás oboch. Dohodnite sa na tom, čo by ste chceli podniknúť a vzájomne si to splňte. Obaja vyberte aktivitu, ktorá vás poteší alebo ktorú dlho odkladáte (pretože sa to tomu druhému nechcelo) a konečne ju absolvujte. Tvoj drahý bude musieť ísť s tebou konečne do divadla a ty s ním skúsiť preteky na motokárach. Dôležité je, aby ste boli spolu a mali zážitok.

Výlet nikdy nesklame

Celodenný či dokonca víkendový trip nie je nikdy zlá voľba. Či už pôjdete niekam do blízkej prírody alebo navštívite mesto, kde ste chceli spolu ísť. Ten čas a spomienky sú vzácnejšie než drahá večera a kytica ruží. Naplánujte si jednoducho pohodový deň strávený mimo domova.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating