Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

My ženy mávame problém s tým, aby sme sa v posteli s partnerom dokázali uvoľniť a naozaj si to užiť. Namiesto toho sa strachujeme, že nám bude vidno nejaký faldík, prípadne nemáme dokonalo oholené nohy alebo v hlave vymýšľame, čo navaríme na ďalší deň. S takýmito myšlienkami by si ale mala prestať.

Ak chceš ľahšie dosiahnuť vrchol a chceš sa cítiť istejšie a lepšie, máme pre teba 7 tipov, ktoré by si mohla vyskúšať. Uvidíš, že minimálne jeden z nich bude fungovať aj práve na teba.

Ty urob prvý krok

Ak je iniciatívny chlap, ty možno v tej chvíli nemáš náladu alebo nie si úplne pripravená. Vtedy je ťažšie sa uvoľniť. Preto urob prvý krok ty a vtedy, keď to budeš naozaj chcieť. Budeš mať lepšiu náladu a viac sa ti to bude páčiť. A partnerovi tiež.

Nezabúdajte na predohru

Veľa mužov je v tomto trochu sebeckých, lebo vynechajú predohru a išli by rovno na vec. Ženy ale potrebujú aj túto časť, vďaka ktorej sa naladia a uvoľnia. Povedz mu, čo sa ti páči. Sú to bozky na krku alebo ušných lalôčikoch?

Navoďte si romantickú atmosféru

Sviečky alebo aroma olejčeky, stlmené svetlo, teplá deka. Pripravte si izbu tak, aby si sa v nej cítila čo najpríjemnejšie. Uvoľnenie bude jednoduchšie.

Pustite si hudbu

Ak sa obávaš toho, že by si bola možno trochu hlasnejšia a kvôli tomu sa nevieš uvoľniť, vyriešte to jednoducho zapnutou hudbou. Nemusíš sa báť, že by náhodou susedia niečo začuli. Dávajte si ale pozor na výber hudby, aby sa nestalo, že si začneš pospevovať a nebudeš sa vedieť sústrediť na to, čo sa deje v posteli.

Povedz mu, ako to chceš

Na akých miestach by sa ťa mal dotýkať alebo akú polohu by si chcela skúsiť? Neboj sa povedať mu o tom. Jeho to navnadí ešte viac, pretože bude vedieť, že to naozaj chceš a páči sa ti to. A aj mu to trochu uľahčíš, pretože chlapi niekedy len tápajú, čo by nám naozaj mohlo robiť dobre.

Spoznávaj svoje telo

Možno to nechceš počuť, ale ide o veľmi dôležitú cestu k tomu, aby si vedela ľahšie dosiahnuť vrchol. Ty sama musíš poznať svoje telo a to, čo sa ti páči a čo ti robí dobre. Využi chvíľu, keď budeš sama doma a neboj sa použiť aj nejakú hračku, ktorá ti to trochu uľahčí.

Nehanbi sa a získaj viac sebavedomia

Kľúčové je nehanbiť sa. Partner ťa miluje aj s chĺpkami aj kilečkom navyše. Neboj sa preto toho, čo si o tebe pomyslí a snaž sa uvoľniť a užívať si to. Dôležité je tiež pracovať na svojom sebavedomí, pretože potom už takéto myšlienky mať nebudeš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.