Unsplash/Ilyuza Mingazova

Tiež sa zvykneš čudovať, prečo s tebou ostatné baby nechcú tráviť čas a prečo má problém udržať si kamošky? Dôvodom môže byť tvoje správanie a predovšetkým tvoje negatívne vlastnosti.

Ak chceš byť v kolektíve obľúbená, mala by si sa tak začať aj správať. V prvom rade popracuj na odstránení svojich negatívnych vlastností. Žiadna žena nechce, aby jej kamoška mala týchto 7 vlastností a zlozvykov.

Ohováranie

Pred kamoškou sa tváriš ako anjelik, no akonáhle odíde, začneš ju pred ostatnými ohovárať? Ako by sa takéto niečo páčilo tebe? Ohováranie do priateľstva jednoducho nepatrí a ak to robievaš, nečuduj sa, že ťa z partie vylúčia.

Závisť

Kúpila si tvoja kamoška novú kabelku, po ktorej si dlho túžila, ale nemôžeš si ju dovoliť? Alebo začala chodiť s najlepším chlapom na svete? Nemala by si jej závidieť, ale skôr naopak – mala by si jej to dopriať. Ak si správna kamoška, tešíš sa s druhými.

Faloš

Nehraj sa na niečo, čím nie si a nepredstieraj, že sa ti niečo/niekto páči, ak to nie je pravda. Vsaď skôr na úprimnosť. Nikto netúži po falošných priateľoch.

Škodoradosť

Prečo sa vysmievaš z toho, že sa niekomu niečo nepodarí? Hovorí sa síce, že škodoradosť je najlepšia radosť, ale takáto vlastnosť nemá čo hľadať v priateľstve. Radšej by si mala svojej kamoške pomôcť a nie sa jej smiať. Takéto správanie jej môže ublížiť.

Klamstvo

Klamať sa nepatrí. Niekedy ani tie milosrdné lži nemusia dopadnúť najlepšie. Skôr či neskôr sa do svojich klamstiev môžeš zamotať a keď to celé praskne, ty z toho vyjdeš najhoršie. Radšej povedz pravdu, aj keď to možno bude pre druhú stranu nepríjemné.

Podceňovanie sa

Prečo sa neustále podceňuješ, keď vieš, že to zvládneš? Alebo len chceš počúvať podporné reči, aká si skvelá, šikovná a že tebe sa to určite podarí? Ostatné baby nemajú rady ani to, keď sa neustále sťažuješ na svoju postavu, pričom máš dokonalé miery. A pritom len túžiš počuť, aká si krásna.

Namyslenosť

Na druhej strane si si vedomá svojich kvalít a ostatným to dávaš patrične najavo. Nemôžeš sa čudovať, že namyslených ľudí ostatní veľmi nemusia.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife