Instagramové profily o rodičovstve

Rodič dnešný

Túžiš po tom, aby si bola tá správna moderná mamina? Potom by ti nemal ujsť profil rodič dnešný. Nájdeš v ňom praktické a moderné rady o tom, ako riešiť zdravie bábätka, spánok, prvé zúbky, ako zavádzať príkrmy a aj to, ako sa hýbať popri malom bábätku.

rodič dnešný
zdroj: Instagram/rodicdnesny

malô_psychologia

Psychológia pre malé deti, teda detská psychológia. Ak sa o rodičovstve chceš dozvedieť z inej stránky, mala by si sledovať tento profil. Vďaka nemu porozumieš svoju dieťatku, dozvieš sa, čo robiť v krízových situáciách, ale aj to, ako hovoriť s deťmi napríklad o vojne.

malo psychologia
zdroj: Instagram/malô_psychologia

edumama.sk

Natália sa na svojom profile snaží vzdelávať už budúce matky, ktoré svoje detičky ešte len očakávajú. Rozoberá témy od tehotenstva, prvé príkrmy a stravovanie celkovo. Nájdeš na ňom praktické rady o jedle malých bábätiek, ale aj tehotných žien.

edu mama
zdroj: Instagram/edumama.sk

Montessoriherway

Ak uvažuješ o tom, že by si svoje dieťa vychovávala k samostatnosti a s rešpektom, určite ti nesmie ujsť profil skvelej Adélky, ktorá svoje detičky vychováva v štýle Montessori. Na jej Instagrame nájdeš praktické rady, tipy a aktivity na to, ako s touto metódou začať a čo všetko by si mala vedieť.montessori

elipredeti

Na tomto profile budeš môcť nahliadnuť do sveta detí a rodičov. Uverejňujú príspevky, v ktorých nájdeš praktické rady, ako zvládať konkrétne situácie a čo robiť v prípade, ak sa ti výchova vymkne z kontroly (alebo slovník).

eli pre deti
zdroj: Instagram/Elipredeti

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife