pexels.com

Nenazvala by som sa odborníčkou na vzťahy a nepovedala by som dokonca ani to, že som niekedy mala úspešný vzťah (pretože úspešný vzťah znamená aj manželstvo), takže nemôžem rozdávať rady ako odborníčka. No môžem sa s tebou podeliť o to, čo sa naučila časom, čo mi povedali kamarátky a čo ma naučil aj sám život. Pretože sa má pomáhať, bez ohľadu na ľudí – dobrých aj zlých. Cítim, že sa s tebou môžem podeliť o nádej a pomôcť ti k lepšiemu pochopeniu vzťahu. Tu sú tie najlepšie rady, ktoré som získala.

zdroj: unsplash.com

Maj vzťah s niekým, kto ti skutočne rozumie

Ak o tom popremýšľaš, môže to byť aj tvoj najlepší priateľ. Môže to byť niekto, s kým si naozaj dobre rozumieš vo všetkých sférach života. A musí to byť niekto, s kým by si chcela žiť navždy. Je krásne keď sa hovorí, že protiklady sa priťahujú, no už dávno to neplatí. Platí skôr to, že ľudia, ktorí majú spoločné záujmy vydržia spolu dlhšie.

Vždy predpokladaj u ľudí najlepšie zámery

Vždy to u nich objavuj. Hľadaj. Bez ohľadu na to, čo sa stane, predpokladaj že to, čo urobili bolo to najlepšie, čo sa im mohlo stať. Nikdy nevieš, čo sa odohráva druhým ľudom v hlave. Nikdy nevieš, čo ich viedlo k tomu, aby sa správali tak, ako si to videla. No vždy dúfaj a ver, že to bolo to najlepšie.

Keď nájdeš tú správnu osobu, bude to jednoduché

Pamätám si túto radu do dnes. Pretože je to naozaj pravda. Pravá láska bude veci zjednodušovať a nie komplikovať. Muž, ktorý ťa bude mať úprimne rád ťa pozve sám na kávu, pozve ťa sám na večeru a sám sa ti ozve. Bez ohľadu na to, že by si sa musela cítiť nechcená. Keď zažiješ pravú lásku, bude to krásne a nikdy nebudeš musieť robiť nič násilne.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating