pár

Každý jeden deň nám ponúka množstvo príležitostí. Kým niektorým sa darí viac v práci, iné zas prežívajú krásne chvíľky so svojimi polovičkami. Aj o tom je život. Avšak tento týždeň bude obzvlášť prajným v srdcových záležitostiach pre zadané i nezadané znamenia. Nájdeš sa v nich aj ty?

Znamenia, ktoré sa najbližšie dni nevyhnú láske a vášni

Blíženci

V prípade, že si ešte nezadaná, no láska sa už začína rodiť, bude veľmi dôležitou práve v tomto štádiu. Oproti tej minulej ju očakávaj ako úprimnú a bezstarostnú. Aj to je dôvodom, prečo nemusíš mať obavu zamilovať sa.

Úplne nezadané by sa mali tešiť taktiež na nové a zaujímavé stretnutia. Tie, ktoré sú vo vzťahu môžu očakávať vášeň a to predovšetkým počas soboty alebo nedele. Užívaj si tieto chvíle naplno, hviezdy sú ti obzvlášť naklonené.

Vášen vo vzťahu
zdroj: Unsplash/Lauren Rader

Rak

Ak si ešte bez záväzkov, no predsa sa niekto nachádza v tvojej blízkosti, na kom ti záleží, mala by si sa naplno vložiť do lásky k tejto osobe. Zaručí ti nielen nádherné pocity, ale aj vášeň.

V prípade, že si už nejaký čas po rozchode, očakávaj už čoskoro nové stretnutia, ktoré budú navyše veľmi zaujímavé. Je možné, že sa ti to bude zdať priskoro, no nerieš vôbec čas. Láska prichádza často vtedy, kedy ju najmenej očakávame.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy