Niektorí ľudia berú rozchod ako definitívny koniec. Iní s tým majú o čosi väčší problém a ustavične majú potrebu vracať sa k predchádzajúcemu partnerovi. A to aj napriek tomu, že vedia, že tadiaľ cesta nevedie. Títo ľudia nestrácajú nádej a veria aj v nemožné. Ak ľúbia tak hlboko a dlho a neradi sa vzdávajú. Tieto za normálnych okolností pozitívne vlastnosti sa v tomto prípade nemusia vždy vyplatiť. Disponujú však nimi nasledujúce znamenia, a preto je u nich vyššia pravdepodobnosť, že sa vráti k svojmu bývalému.

Rak

Rak nemá vo svojej povahe prahnúť po ľuďoch a naháňať ich. Ale ak si už k niekomu vytvorí puto a dostane sa mu blízko, zdá sa, že je to navždy. Ak sa raz rozhodne zaviazať, snaží sa to dodržať. Predtým však daný človek musí prejsť tŕnistou cestou, až kým sa prebije k jeho srdcu, ktoré napokon úplne pohltí. Raci navyše milujú nostalgiu a radi si zaspomínajú na príjemné okamihy s ľuďmi, ktorých milujú. Práve preto sú neskôr ochotní dať bývalým partnerom druhú šancu, ktorú však netreba brať za samozrejmú.

Moments… #mood @oiiikrisiiio #love

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Panna

Aj keď pre ne láska nie je stredobodom vesmíru, ak raz niekoho milujú, sú mu ochotní obetovať všetko. A ak ich ten niekto opustí, ešte dlho ich to mrzí, a ak sa naskytne nejaká šanca, žeby sa k nemu mohli vrátiť, využijú ju.  Panna je veľmi praktické znamenie, ktoré nemusí zmenu. Na veci sa díva s rozumom a vždy chce všetko zefektívniť. Vybudovanie vzťahu pre ňu znamenalo veľa. Veľa energie a veľa času, ktorý do neho obetovala. Vrátiť sa späť k svojmu ex je tak pre ňu pohodlné.

Váhy

Dostať späť partnera, ktorého ešte stále ľúbia, je ich osobitnou formou víťazstva. V skutočnosti však rozchod nikdy nebrali tak vážne. Je to tým, že váhy od seba človeka nikdy neodstrčí úplne. Jej vzťahy sa nekončia definitívne, či už ide o priateľstvo, romantický vzťah, či milencov. Rozchod je len akousi čiarkou, nie bodkou. Týmto prístupom ku vzťahom si vlastne vytvárajú omnoho jednoduchšiu cestičku k vráteniu sa k ex, ak by to tak cítili.

Ryby

Tým, že ryby sú posledným znamením zverokruhu, sa ich pohľad na svet stáva o čosi univerzálnejším. Znamená to, že ani koniec lásky neberú tak tragicky, pretože veria, že je to len ďalší bod na ich ceste životom. Ryby berú rozchod ako dočasný zážitok. Ak sa ich bývalý rozhodne vrátiť k nim, môže sa zdať, že celý čas v duchu verili, že sa raz aj tak vráti. To však nič nemení na veci, že boli pripravení žiť svoj život naďalej aj bez neho.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.