Muž dáva bozk žene na čelo
Pexels/Mateus Souza

Francúzsky bozk

Hovorí sa, že práve tento druh bozku odhalí muža aj v tých najintímnejších chvíľach a teda, akým je milencom. Ak použije tento druh bozku, ver, že je z teba totálne mimo. Ale to budeš určite cítiť aj ty sama. Takýmto bozkom sa nemusíš obávať toho, že by to s tebou nemyslel vážne.

Bozkávajúci sa pár pri okne
zdroj: Pexels/Владимир Василье

Bozk na líce

Muž, ktorý ťa obdaruje bozkom na líce, sa môže o teba istým spôsobom zaujímať, no to je zatiaľ asi tak všetko. Taktiež momentálne netúži po vzťahu a dokonca nepomyslí ani na spoločne strávené noci, ani žiadne iné väčšie intímnosti. Ide skôr o priateľský bozk.

Na krk

V prípade, že sa vrhne na tvoj krk, neznačí to nič iné ako to, že po tebe túži nielen ako partner, ale aj ako milenec. Bozk na krk zároveň hovorí o romantike, ale aj iných ďalších intímnostiach, ktoré chce zažiť práve s tebou.

Na ruku

Typ chlapa, ktorého bozk pocítiš na svojej ruke je veľmi sebavedomý a zároveň galantný. Prejavuje voči tebe rešpekt a úctu. V niektorých prípadoch môže ísť aj o akýsi druh flirtovania. Preto maj v tomto prípade radšej oči na stopkách. 

Na čelo

Ak ti ho venuje práve na túto časť tela, znamená to, že sa mu páčiš nielen ako žena, ale tiež ako osoba. Týmto spôsobom ti zároveň prejavuje svoju náklonnosť v každom smere a teda aj skutočnosť, že s jeho prítomnosťou môžeš rátať naozaj dlho, ak nie navždy.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating