Muž bozkáva ženu na čelo

Zaujíma ťa, akou osobnosťou je tvoj partner? Zamysli sa nad tým, akým spôsobom ťa zvykne bozkávať. Jeho najčastejší typ bozku totiž o ňom dokáže prezradiť viacero zaujímavých vecí. Portály Bolde a Femina odhalili, čo to o mužoch vypovedá. 

Vyber si typ bozku, ktorý je u vás najčastejší a zisti viac detailov o osobnosti svojho drahého. Ak obnovíš stránku, môžeš si vybrať aj iné možnosti.

Akým štýlom ťa tvoj partner bozkáva najčastejšie?

Akým štýlom ťa bozkáva najčastejšie? Typ bozku o ňom veľa prezradí
BOZK NA ČELO
Takýto bozk znamená, že ťa tvoj drahý naozaj miluje, dôveruje ti a rešpektuje ťa. Ide o prejav náklonnosti a porozumenia. Aj takýmto spôsobom ti chce dať najavo, že tu pre teba vždy bude a podrží ťa v chvíľach, keď ti nebude dobre.
BOZK NA RUKU
Aj keď takýto bozk vyzerá trochu staromódne, nemusí to tak byť. Chlap ním ukazuje, že je nielen gentleman, ale že ťa tiež obdivuje, je k tebe úctivý a verný. Zároveň je to milé a úsmevné gesto, ktorým ti dáva najavo, že ťa naozaj ľúbi.
FRANCÚZSKY BOZK
Najvášnivejší zo všetkých bozkov, ktorý je prejavom lásky a intimity. Ak ťa partner takýmto spôsobom stále bozkáva, dáta ti tým najavo, že ho veľmi priťahuješ a vzrušuješ. Nie vždy to síce musí skončiť milovaním, ale chce, aby si to vedela.
BOZK NA KRK
Rovnako ako francúzsky bozk, aj bozk na krk je veľmi intímnym a vášnivým gestom. Môžeš si byť istá, že z jeho strany nejde len o flirt, ale že mu na tebe naozaj záleží. Si pre neho príťažlivá a aj takýmto spôsobom ti to chce dokázať. Mnohé ženy majú krk veľmi citlivý.
JEDNODUCHÁ A RÝCHLA PUSA NA PERY
Klasika, ktorou nič nemôžete pokaziť. Ide o najjednoduchší typ bozku, ktorý je ale prejavom náklonnosti a lásky. Ak ťa partner bozkáva takto a nie je to o žiadnych dlhých a vášnivých bozkoch, nemusíš sa ničoho báť. Záleží mu na tebe.
BOZK NA LÍCE
Tento typ bozku môžu používať muži, keď nevedia, či by si už chcela bozk na pery. Ide jednoduché gesto pozdravu a náklonnosti, ktoré si môžeš vymeniť aj s priateľmi. Ak ťa muž pobozká na líce, určite mu nie si ľahostajná, no na vášnivú lásku si z jeho strany ešte budeš musieť počkať.

Pokiaľ ťa zaujíma, či ste vy dvaja kompatibilní a hodíte sa k sebe, odpoveď môžeš nájsť aj v našom staršom článku

Zdroj: Bolde & Femina

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy