Prvý bozk je veľmi dôležitý. A nie nadarmo tomu ľudia prikladajú taký dôraz. Práve táto pusa môže byť potvrdením toho, že je medzi vami chémia a iskry lietajú na všetky strany. Alebo naopak, môžete tak zistiť, že nie ste veľmi kompatibilní.

Ak chceš pobozkať chlapa prvýkrát tak, aby to bolo dokonalé a aby na to nikdy nezabudol, máme pre teba niekoľko tipov. Samozrejme, že na každého platí niečo iné, takže to neber ako zaručený návod, ale skôr ako odporúčania, ktoré ti môžu pomôcť.

Prvý bozk sa nedá niekedy naplánovať, pretože nevieš, ako sa veci medzi vami vyvinú. Môžeš však byť na to aspoň trochu pripravená. Zabudni na cesnak, cibuľu či iné aromatické jedlá. Pred stretnutím radšej použi ústnu vodu a žuvačku.

Čo sa týka tvojich pier, tie by mali byť „juicy“ a šťavnaté. Nepoužívaj však veľmi lepivé lesky, chlap by z toho nebol veľmi nadšený. Niektorí dokonca neznesú na perách ani balzam, takže ich maj len tak jemne navlhčené, aby neboli úplne suché a popraskané.

Ak sa schyľuje k bozku, nevrhni sa hneď na neho. Radšej ho trochu potráp a nechaj v neistote. Zadívaj sa mu hlboko do očí, objím ho a dopraj si trochu času. Nemáte sa predsa kam ponáhľať. Čím väčšie iskrenie a vzrušenie vytvoríš, tým bude bozk viac nezabudnuteľný.

Nevopchaj mu hneď jazyk do krku, buď na začiatku jemná, ako keby ostýchavá. Pootvor pery a pomaly odhaľuj zákutia jeho úst. Tým mu dáš znamenie, že sa môže zapojiť aj on a použiť svoj jazyk. Na začiatku preber kontrolu nad bozkávaním ty, no po pár sekundách mu dovoľ, aby viedol on. Bude medzi vami panovať rovnováha už hneď od začiatku.

Postupne zvyšujte aj intenzitu bozkávania. Kým na začiatku je to skôr pomalšie, môžete zvyšovať rýchlosť, silu a vášeň. Keď sa od seba odtrhnete, budete musieť znovu chytiť dych. Ak sa vám to podarí dosiahnuť, môžeš si byť istá, že na to bude ešte dlho spomínať.

Ak by ste sa do toho veľmi vložili a nebodaj sa uhryzli do pery alebo narazili do seba zubami, nerobte si z toho ťažkú hlavu a radšej sa na tom zasmejte. Humor vás spojí ešte viac a opadne aj posledná nervozita, ktorá medzi vami bola.

Tiež si teraz dostala chuť na takýto romantický bozk?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.