Muž dáva bozk žene na čelo
Pexels/Mateus Souza

Muži sú často akýmisi záhadnými bytosťami. Nie stále im rozumieme a niekedy je ich aj ťažšie pochopiť. My ženy nie sme o nič inakšie. Pravdou je, že mužské pohlavie je v smere vyjadrovania emócií viac opatrnejšie. O ich vzťahu k nám však dokáže napovedať napríklad aj taký bozk.

Ak ti práve prebehla hlavou otázka, akým spôsobom sa to dá zistiť, si na správnom mieste. Je možné, že sa aj ty nachádzaš v situácii, kedy si nie si úplne istá jeho citmi alebo jednoducho premýšľaš, akým smerom sa bude uberať váš vzťah.

Ak ten tvoj vyjadruje svoje city ešte stále opatrnejším spôsobom, nie je na tom nič zlé. Nenúť ho k tomu, ten pravý ich vyjadrí určite časom. Ty ale môžeš byť o krok vpred a to tým, že sa zameriaš práve na jeho bozky. Tie dokážu často povedať o veľa veciach, ale predovšetkým napovedia práve o jeho citoch k tebe. Možno si si to nikdy neuvedomila, no práve bozkami dokážu muži rozprávať. 

Na aké miesto ich dostávaš od toho svojho?

Na pery

Táto forma bozku značí, že si alebo si sa stala súčasťou jeho života. Obzvlášť na verejnosti má svoj význam. Vtedy si môžeš byť istá, že to s tebou myslí vážne, aj keď to slovami ešte nevyjadril. Tento bozk hovorí o dôvere a láske, preto, ak si ním bola obdarovaná, ver, že váš vzťah je alebo sa stáva vážnym.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating