atraktívna žena

Atraktívna žena sa nesúdi podľa vzhľadu. Dokonca by sa dalo tvrdiť, že vzhľad je to posledné, čo mužov na atraktívnej žene zaujme. Jej správanie, postoj, myšlienky, neverbálna komunikácia a úsmev, to je to, čo chlapov núti o nej rozmýšľať.

Pokiaľ by si chcela byť atraktívnou ženou, mala by si si osvojiť tieto zvyky aj ty. Sebavedomé krásky ich majú na pamäti každý deň.

Aktívne počúva a zaujíma sa

Žena, ktorá má atraktívnosť v krvi, sa zaujíma o druhých ľudí. Príťažlivou ju robí to, že vie ostatných počúvať a nerozprávať len o sebe. Vďaka tomu majú ľudia pri nej príjemný pocit, ktorý sa každým stretnutím násobí. Záujem tejto ženy spôsobí to, že chce byť každý v jej prítomnosti.

Krásna žena
zdroj: Pexels/Pixabay

Pozná svoju hodnotu

Vie, že nemôže urobiť každého šťastného. Pozná svoju hodnotu a nikdy nezníži zo svojich nárokov, lebo si verí. Keď od nej niekto chce niečo, čo je pod jej úroveň, neurobí to. Čo je podobná zvieraťu, aby poslúchala každého na slovo? Nie. Sama rozhodne o tom, čomu sa bude počas dňa venovať.

Ukrýva v sebe milosť a láskavosť

Avšak, na druhej strane je veľmi pokorná a láskavá. Ukrýva v sebe milosť a nikomu nič zlé nepraje. Nie je zaťažená na pomsty, lebo vie, že karma urobí svoju prácu dobre. Nikoho nesúdi, nikoho neohovára a s každým sa rozpráva s rešpektom.

Dobrý inštinkt
zdroj: Unsplash/Ga

Pozná výraz „dolce far niente“

Ďalší zvyk, ktorý robí atraktívna žena denne, je oddychovanie. Výraz „dolce far niente“ sa prekladá ako sladké ničnerobenie, a práve to si táto žena vychutnáva do sýtosti. Pracuje, je zodpovedná a vždy sa snaží splniť všetko na 100 %, preto si vie užívať aj zaslúžený oddych. Keď povie, že nejde robiť nič, naozaj to tak je a sústredí sa len na to, aby sa jej zregenerovala myseľ.

Vníma samu seba ako prioritu

Posledný bod je taktiež veľmi dôležitý. Atraktívna žena vníma samu seba ako prioritu a stará sa o seba. Aj to je teda dôvod toho, prečo je príťažlivá. Stará sa o seba, vždy si dáva záležať na tom, aby voňala a aby bola upravená. Hoci je vzhľad naozaj to posledné, o čo majú chlapi pri takejto žene záujem, vzhľad a dobré vlastnosti vytvárajú celok. To z nej robí ženu, akou je.

Okrem iného si dáva pozor aj na svoje správanie a snaží sa vyhnúť všetkým toxickým zlozvykom, ku ktorým patrí aj citové vydieranie. Používajú ho len ľudia, ktorí zneužívajú emócie a citové puto s cieľom dosiahnuť svoje zámery alebo kontrolovať iných. Môže sa to javiť ako nevinné správanie, no v skutočnosti môže mať negatívny vplyv na vzťahy a psychické zdravie všetkých zúčastnených. Na týchto 5 vecí si dávaj obrovský pozor.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife