Neodolateľná žena

Asi každá jedna z nás by chcela byť neodolateľná žena, ktorú si muži a ostatní ľudia budú všímať. Ak viac nechceš byť prehliadaná a túžiš po troške pozornosti, mala by si popracovať na svojich vlastnostiach a danostiach. Práve tie dokážu narobiť zázraky a prilákať k tebe viac ľudí.

Pokiaľ takéto vlastnosti nemáš, nemusíš zúfať. Všetko sa dá zmeniť, ale počítaj s tým, že takáto zmena nemôže nastať zo dňa na deň a budeš pre to musieť niečo urobiť.

Ako by sa mala správať neodolateľná žena?

1. V prvom rade musíš byť viac sebavedomá. Hovoríme ale o zdravom sebavedomí, nie o prehnane vysokom egu.

2. Inteligencia dokáže prilákať mužov niekedy viac ako samotný výzor. Ak máš niečo v hlave, neboj sa to ukázať aj verejnosti.

3. Mala by si byť vášnivá a ukázať, že si dokážeš život užívať plnými dúškami. Muži to ocenia aj za dverami spálne.

4. Neboj sa experimentovať a skúšať nové veci. Muži chcú málokedy po svojom boku bojazlivú ženu, ktorá nemá rada dobrodružstvo a spontánnosť. V našom kvíze si môžeš otestovať svoju povahu a zistíš, či dokážeš byť spontánna alebo si skôr suchárka.

5. Odvaha by ti tiež nemala chýbať. Nemôžeš mať strach z každej maličkosti.

6. Mala by si vedieť, čo od života chceš. Chlapom sa nepáčia ženy, ktoré nemajú žiadny cieľ a ich najväčším problémom je to, čo si oblečú alebo vyberú v kaviarni. Buď ambiciózna a choď si za svojimi snami.

7. Staraj sa o svoje telo. Nemusíš chodiť do fitka 3x do týždňa, ale mala by si dať najavo, že ti záleží na tom, aby si bola zdravá a spokojná.

8. Neodolateľná žena je úprimná a vie povedať, čo ju trápi. Nečaká, kým si to chlap domyslí.

9. Nebuď zákerná, závistlivá alebo falošná. Takýchto ľudí nemá nikto rád.

Žena s prekvapeným výrazom sa drží za hlavu
zdroj: Unsplash/Ahtziri Lagarde

10. Buď nezávislá a ukáž, že dokážeš robiť veci aj sama bez muža. Nemôžeš byť na ňom nalepená 24 hodín denne. Finančná nezávislosť je pre mužov niekedy tiež príťažlivá.

11. Zmysel pre humor je veľmi dôležitý. Život bez neho je nudný a monotónny. Mala by si si vedieť vystreliť aj sama zo seba.

12. Mala by si dokázať žiť aj mimo sociálnych sietí. Závislosťou na mobile k sebe nikoho neprilákaš. Nevešaj všetko na internet, ale snaž sa dané momenty naozaj prežiť a užiť si.

Tak čo, koľko z týchto vlastností už máš? 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife