Pixabay/vanessagrima01

Začala si si s niekým novým, no máš pocit, že to nie je medzi vami to pravé orechové? Dôvodom môže byť to, že si pre neho len náhrada. Jednoducho, nechce ostať single, kým sa nevyrovná s predošlým rozchodom. Alebo chce, aby jeho ex žiarlila, a tak si narýchlo našiel nejakú novú.

Nečíta sa to ľahko, no niekedy môže takáto situácia nastať. Ak chlap dostane kopačky, môže sa cítiť ohrdnutý a trvá mu dlhšie, kým sa prenesie cez rozchod. Ak si mu do rany prišla práve ty, berie to ako ideálnu príležitosť, ako to prežiť jednoduchšie.

Ak si chceš byť istá, že sa to týka aj tvojho vzťahu, toto je 5 znakov toho, že si s najväčšou pravdepodobnosťou záplata na jeho zlomené srdce.

Začal si s tebou hneď po rozchode

Nevie, aký je život slobodného, pretože po rozchode s bývalou si hneď začal s tebou. Možno si to už niekedy urobila aj ty a určite nám dáš za pravdu, že to nie je najlepší nápad. Za tak krátky čas sa s tým nemohol úplne vyrovnať, preto jeho city k tebe asi nie sú úprimné.

Stále rozpráva o svojej ex

Spomína na to, čo všetko spolu prežili a aký bol vzťah s ňou super. Miestami máš pocit, že ju dokonale poznáš, pretože ti o nej prezradil asi všetko. Prípadne sa môže stať, že na ňu veľmi nadáva a už na prvý pohľad je jasné, že má v sebe veľa hnevu a nepáči sa mu, že ten vzťah skončil.

Porovnáva ťa s ňou

Všetko čo urobíš, porovnáva s tým, ako to robila ona. Ak náhodou urobíš niečo inak a nebodaj horšie, hneď ti to vyhodí na oči. Mávaš preto pocit, že sa jej nikdy nevyrovnáš, aj keby si sa chcela. Kvôli tomu strácaš sebavedomie a nie si si týmto vzťahom istá. A pritom si nemusela urobiť nič nesprávne.

Všetko o vašom vzťahu pridáva na sociálne siete

Veľmi často môže nastať aj situácia, že sa snaží byť dokonalým priateľom a všetko z vášho života vešia na sociálne siete. Možno ti to príde roztomilé a máš pocit, že je do teba blázon, no v skutočnosti to robí s jediným zámerom – aby sa tieto fotky dostali k jeho bývalej, aby u nej vyvolali žiarlivosť. Chce jej ukázať, o čo všetko prišla, keď sa s ním rozišla.

Každopádne, pokiaľ jeho správanie nie je úprimné a nerobí to preto, že sa chce s tebou úprimne a z lásky pochváliť, neostávaj s ním.

Nezaujíma sa o teba

Kedy sa vôbec opýtal na niečo z tvojho života? Zaujíma ho, čo máš rada, čo všetko si v živote prežila alebo aké máš plány do budúcnosti? Ak sa nezaujíma o to, kým si a robí len vyššie spomenuté veci, je jasné, že si len náhradníčkou.

Ak si sa v tomto našla, čo najskôr by si od neho mala odísť. Inak by si sa na neho mohla príliš namotať a bolo by to pre teba časom ešte náročnejšie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating