Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Nehody či vtipné momenty v posteli zažije každý pár. Nemusíš sa hanbiť, ak sa ti niečo také stane s tvojim priateľom. Ak ťa skutočne miluje, ani si to nevšimne alebo to bude brať ako normálnu vec.

Pretože to sú normálne veci, nemôžeš predsa čakať, že pri milovaní bude všetko dokonalé ako vo filmoch. Tieto veci v posteli sú naozaj bežné.

  1. Sem-tam z teba (alebo z tvojho priateľa) vyjde plyn, ktorý ani jeden neočakávate. Dôležité je, aby ste sa nezasekli a pokračovali ďalej.
  2. Občas sa tvoj partner z teba „vysunie“ a tebe to príde vtipné. Zasmiať sa môžeš, no nie príliš dlho. Bolo by to pre neho nepríjemné.
    zdroj: Pexels/Mateus Souza
  3. Ak si šteklivá, každý dotyk budeš cítiť a budeš sa smiať. Nie je to nič zlé, no povedz o tom tvojmu drahému.
  4. Prekvapiť vás občas môže aj grgnutie. Nič sa nedeje, ospravedlňte sa a pokračujte. Stále je to lepšie, než keby išiel zvuk z iného otvoru.
  5. Taktiež sa môže stať, že niekto do niečoho buchne. Škodoradosť je najväčšia radosť, ale snaž sa pri takýchto momentoch partnerovi skôr pomôcť, nie ho trápiť.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.