Rozchod
Pexels/Pavel Danilyuk

Každý človek by mal mať určené ciele vo svojom živote. Krátkodobé, týkajúce sa najbližších týždňov či mesiacov, ale rovnako aj dlhodobé na niekoľko rokov dopredu. Pri plánovaní by si si mala dávať pozor, aby si náhodou neprecenila svoje schopnosti, inak sa ľahko môže stať, že prepadneš svojim nápadom a napokon sa ti nepodarí nič z toho splniť.

A to len z jedného prostého dôvodu – stanovila si si tak nereálne sny a ciele, že jednoducho nie je možné zrealizovať ich, aj keby si sa veľmi snažila. To môže narobiť viac škody ako osohu.

Ak by si sa ocitla v situácii, že by tvoje vízie zlyhali a nič z nich by sa nestalo, môže to s tebou urobiť týchto 5 vecí. A určite nám dáš za pravdu, že to za to nestojí.

Zabudneš na všetko ostatné

Tak veľmi sa ponoríš do plnenia svojich snov, že zabudneš na okolitý svet a všetko, čo sa v ňom deje. Žiaľ, často si to „zliznú“ aj tvoji blízki, na ktorých budeš mať čoraz menej času a budeš sa im vyhýbať. Zakuklíš sa do svojej bubliny a nebudeš vidieť pred sebou nič iné, iba cieľ. No ten je v nedohľadne viac, ako si možno myslíš.

Negatívne to môže vplývať aj na tvoj partnerský vzťah, pretože ho odsunieš na vedľajšiu koľaj. Spamätáš sa možno neskoro, keď už nebudeš mať okolo seba nikoho a nepodarí sa ti dosiahnuť ani to, čo si si zaumienila. No vtedy už bude neskoro na nápravu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife