čo muži na ženách neznášajú
Unsplash/Dainis Graveris
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Láska a intimita idú ruka v ruka. Niekedy sa však môže stať, že aj keď svojho partnera nadovšetko miluješ, se* s ním nie je o takej vášni a porozumení, ako by si očakávala. Občas tú iskru zahasí niečo, kvôli čomu stratíš na radovánky úplne chuť.

Sú to veci, ktoré nám vedia v hlave vyvolať blok a tým pádom si to neužijeme tak, ako by sme chceli alebo aj vôbec. Takže, páni, ak nás chcete vidieť horieť, tomuto sa vyhnite!

Poďme hneď na vec

Rýchlovka je skvelá vec, ak to na vás zrazu príde a obaja ste tak natešení, že nedokážete vydržať. No ak nejde práve o tento prípad, mali by ste spomaliť. Muži dostanú chuť a idú na to, no zabúdajú, že my ženy potrebujeme aj trocha predohry.

Tá je v posteli nesmierne dôležitá. Vášeň sa vďaka nej stupňuje a celý intímny styk je viac intenzívnejší. Nie sme stroje, ktoré budú pripravené, keď sa na nás pozriete. OK?

A čo ja?

Už to tak je, že muži dosiahnu vyvrcholenie vždy, no my len málokedy. Nie je nič horšie, ako užiť si se*, po ktorom on spokojne odpadne vedľa teba a ty máš v hlave len jednu otázku: A čo ja? 

To, či ten bod dosiahneme alebo nie, závisí od množstva faktorov, no to ešte neznamená, že si to nemôžeme vychutnať. V posteli sme dvaja, prečo by mal byť v cieli iba jeden?

V jednom kolotoči

Je super, ak si v posteli rozumiete, no veľmi rýchlo sa dá spadnúť do akejsi rutiny. Stereotyp nie je dobrý v žiadnom smere vo vzťahu a teda ani pri milovaní. Chce to trochu experimentu, opýtať sa na to, či nevyskúšate niečo nové, zmeniť „taktiku“, nespoliehať sa na to, že „toto ju dostane ako vždy„.

Čo keby ste boli viac iniciatívni? Čo keby ste poniektorí neboli vystrašení z toho, že chceme zmenu?

Oči sú bránou …

… prevažne do duše, no v tomto prípade smerujeme trocha nižšie. Nebudeme si klamať, keď sa chce na nás vrhnúť chlap, ktorý práve prišiel spotený z práce, nemá oholené strnisko či nás po nohách škriabu jeho nechty, uf!

Muži sa chcú pozerať na pekné ženy, my na to ale právo nemáme? Drahí páni, skúste sa aj vy pozrieť do zrkadla a priznať si, že by to chcelo aspoň vymeniť trenky. Ďakujeme.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating