Čomu sa vyhnúť pri milovaní

Ako navnadiť svojho chlapa na noc plnú vášne, to už asi vieš, však? Každému sa totiž páči niečo iné a doslova každý muž má iné chute. Ako na neho, to sú naše ženské triky. Ale zamyslela si sa niekedy aj nad tým, či nerobíš niečo, čo má úplne opačný efekt? Nie, že by si mala o sebe pochybovať, ale predsa len, existujú „posteľné záležitosti“, ktoré nepôsobia na naše polovičky príliš vábne. Vieš, čomu sa vyhnúť pri milovaní, aby si ho neodplašila?

Čoho by si sa mala vyvarovať, ak nechceš, aby strácal chuť?

Nelež ako poleno

Keď to robíte na misionára, samozrejme, že tam nemáš veľa priestoru na realizáciu, ale to neznamená, že pri každej polohe musíš ležať nehybne. Muži potrebujú cítiť, že sa ti to páči, chcú vidieť, ako sa vlníš, ako ich hladíš rukami, kývaš nohami, pracuješ s panvou… jednoducho, nelež pri tom, ako keby si len čakala, kým sa on obšťastní a teba to ani nebavilo.

Keď na to nejdeš s citom

Sú rôzne prejavy vášne – niektoré majú romantický nádych a pomalé tempo, iné sú poriadne drsné a rýchle. Každopádne, pri určitých veciach by si si mala zapamätať, že musíš ísť na to jemne a s citom. Napríklad, pri takých ručných či ústnych hrách. Nechceš mu predsa spôsobiť bolesť zubami či príliš silným ťahom.

Nehanbi sa vzdychať

Aj hlasové prejavy sú súčasťou milovania a vďaka nim vieme, ako sa to tomu druhému (ne)páči. Podľa hlasitosti a intenzity vzdychania zistíš, čo robí partnerovi dobre a čo nie. Preto by si mu to takto mala dať vedieť aj ty. Mnoho žien si myslí, že nahlas stonať je trápne, no v takejto intímnej chvíli už naozaj nie je nič, za čo by si sa mala hanbiť.

Strach z experimentu

Ak si s niekým vo vážnom vzťahu, na rad prídu aj rôzne milostné experimenty a požiadavky, ktoré môžu byť pre oboch novým spestrením. No nie každá žena má na to „gule“. Musíš si uvedomiť, že aj se* občas potrebujete okoreniť, aby to nebolo o stereotype.

A tiež si pamätaj, že je to len medzi vami dvoma – robíte to spoločne, nemáš sa čoho báť. Keď sa budeš ostýchať trochu odviazať, môžeš prísť svojmu partnerovi poriadne nudná.

Chlap a žena ležia v posteli
zdroj: Pexels/Thirdman

Reči si nechaj na neskôr

Opakom tichej postele môže byť situácia, pri ktorej si nevieš nechať zavreté ústa vtedy, keď by sa to patrilo. Predohra nie je čas na to, aby si mu pomedzi bozky hovorila o tom, aké povinnosti ťa ešte čakajú, to je jedna vec. Druhá nastane vo chvíli, keď máš tendenciu ho pri tom slovami viesť, ako keby bol malý chlapec a potreboval ku každému pohybu komentár.

Teraz už vieš, čomu sa vyhnúť pri milovaní. V našom nedávnom článku si môžeš prečítať aj zaujímavosti, ktoré si o tejto príjemnej činnosti určite nevedela.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating