Unsplash/Sharon McCutcheon

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Čo v skutočnosti znamená láska? Na túto otázku sa snaží každý nájsť odpoveď počas svojho života. A pre každého láska znamená niečo iné. Jedno je však isté – láska nie je iba o tom milovať a byť milovaný. Znamená totiž omnoho viac.

Láska je o všetkých maličkostiach, ktoré nám vyčaria úsmev na tvári. O tých, vďaka ktorým vieme, že niekomu na nás naozaj záleží. Je aj o veľkých gestách, ktoré nás majú presvedčiť o tom, že je o nás niekto ochotný bojovať.

Je o každom spoločnom uponáhľanom ráne, na konci ktorého si zaželáte krásny deň. Je o zaspávaní pod jednou perinou, ktorú si navzájom kradnete. O poslednom kúsku pizze, o ktorý so smiechom bojujete.

Láska je o tom vedieť, že je na svete niekto, kto pre teba znamená istotu, niekto, pri kom sa cítiš v bezpečí tak, ako nikde inde. Pri ňom máš pocit, že sa čas zastavil a nechal ťa nasávať ten pocit šťastia.

Láska je, keď ťa partner rešpektuje ako osobu, keď berie na vedomie tvoje rozhodnutia, tvoje názory a nesnaží sa ťa obmedzovať. Je o tom, že ste si partnermi v každom smere. Keď si môžete na 100 % dôverovať bez ohľadu na to, či ide o vybavenie nákupu alebo uchovanie tajomstva.

Je o zdravej žiarlivosti, občasnej hádke a tom najkrajšom uzmierení. Je o hodinách, kedy sa vám nezavrú ústa a zároveň o hodinách, ktoré spolu dokážete prežiť bez slova. O tom, že si vždy všetko poviete na rovinu.

Láska je o užívaní si spoločných záľub a vzájomnej podpore. Vždy stáť pri sebe, kryť si chrbát a bojovať so všetkým, čo vás postretne. Bok po boku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating