Dvojica sa díva do očí
Pexels/Pavel Danilyuk

V našom minulom článku si sa mohla dočítať o druhoch milovania, ktoré by mala každá žena zažiť aspoň raz za život. Teraz tu nájdeš tie druhy, ktoré by mala dôverne poznať a pravidelne zažívať každá správna žena. Aké typy milovania si vyskúšala ty? 

Milovanie po dlhom odlúčení

Tento druh poznajú najmä ľudia, ktorí majú vzťah na diaľku. Milovanie po dlhom odlúčení je plné lásky. Konečne sa ti vrátil partner, ktorého tak veľmi ľúbiš, preto mu chceš v posteli dokázať, ako veľmi ti chýbal. Toto milovanie je rozhodne najemotívnejšie.

Posledné radovánky vo vzťahu

Tento druh milovania tiež patrí medzi veľmi emotívne. Odohrá sa vtedy, keď obaja viete, že je vo vzťahu niečo zle, no nemáte odvahu ho ukončiť. Z ľútosti (alebo z dlhej chvíle?) sa pomilujete a už v momente vrcholu viete, že je to vaše posledné intímne spojenie, ktoré zažijete.

Vášnivý pár
zdroj: Pexels/Алина Хабарова

Keď obaja niečo vypijete

Minimálne raz si takéto milovanie už musela zažiť. Ak nie, vyskúšaj ho počas najbližšej akcie. Milovanie s malým množstvom drinku v krvi je zvláštne, no rozhodne nie na zahodenie. V živote sa objavia takéto chvíle možno častejšie, preto by si pred nimi nemala zatvárať oči, ale poriadne si ich užívať. Veď žiješ iba raz.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating