Asi každý človek potrebuje vo svojom živote vzor. Niekoho, kto je jeho inšpiráciou a motiváciou. My sme vybrali 5 nádherných, no aj šikovných a múdrych žien, ktoré sú rozhodne inšpiráciou! Ak aj ty máš niekoho, koho obdivuješ, napíš nám do komentáru.

Charlize Theron

Nielen krásna, ale aj inteligentná a láskavá. Taká je Charlize Theron, 42-ročná herečka, ktorú poznáš z filmov Monštrum, Mad Max či Atomic Blonde. Táto žena to nemala na ružiach vždy ustlané, okrem toho, že bola svedkom ako jej mama zabila jej otca v sebaobrane. Taktiež sa zatiaľ nevydala a je mamou dvoch adoptovaných detí. Okrem toho sa venuje charite a o svojom súkromí hovorí len veľmi málo.

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: weheartit.com

Demi Lovato

„Mám rada svoje boky a milujem svoje stehná. Mám krivky. Už sa cez to preneste, prosím!“ Len nedávno sa Demi taktiež priznala k tomu, že nedokázala vydržať bez kokaínu a drog 30 minút, dnes už nepije a hovorí, že je dôležité, aby sme sa vo svojom tele cítili dobre a nemusíme sa naháňať za dokonalosťou. Taktiež je jednou z mála celebrít, ktoré pridávajú na internet svoje fotky bez makeupu. Palec hore, Demi!

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: weheartit.com

Emma Watson

„Všetci, muži aj ženy, by sme sa mali cítiť tak, ako chceme: citliví? V poriadku. Silní? V poriadku. Je čas, aby sme vnímali pohlavie ako spektrum možností a nie ako dva protipóly s opačnými zámermi a ideálmi. Ak prestaneme jeden druhého definovať podľa toho, kým nie sme, a namiesto toho sa budeme zaoberať tým, kým sme, budeme sa všetci cítiť slobodnejšie a lepšie. Muži, pomôžte svojim ženám, sestrám, dcéram, kamarátkam vymaniť sa z predsudkov a na oplátku dovoľte sami sebe byť tiež ľudskí a zraniteľní.“ Máme vôbec hovoriť, prečo ju tak milujeme?

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: weheartit.com

Jennifer Lawrence

Jennifer je názoru, že sa treba naučiť prijať samu seba takú, aká si a nie sa toho obávať. Má len 27, no už doma na poličke jej stojí soška Oscara a tri Zlaté Glóbusy. Jenn pravidelne navštevuje detskú nemocnicu vo svojom rodnom meste a jej nadácia Jennifer Lawrence Foundation podporuje deti s rôznymi ochoreniami. Na Jennifer sa nám páči jej milá neohrabanosť, úprimnosť a vtipnosť.

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: weheartit.com

Ellen Degeneres

60-ročná komička je prvá lesbička, ktorá si zahrala lesbičku v sitkome a je prvá verejne známa osobnosť, ktorá svoje priznanie absolvovala pred zrakmi verejnosti. Povedala, že síce by vedela žiť s mužom celý život, no len preto, aby naplnila predstavy spoločnosti. My Ellen milujeme, je svojská, vtipná, trochu drzá, no láska. Ak nepoznáš Ellen show, rýchlo to zmeň!

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: weheartit.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.