Unsplash/Spencer Backman

Ghostol ťa alebo sa s tebou rozišiel cez správu? Takéto veci sa nerobia a zlomené srdce bez vysvetlenia a rozlúčky sa hojí ešte ťažšie. V žiadnom prípade ho nechceme obhajovať, určite mal svoje dôvody, prečo to urobil takto. Najčastejšie môže ísť o týchto 5 vecí, ktoré ti pomôžu lepšie tomu porozumieť.

Je slabý a nedokázal to

Čo k tomu povedať. Veľa chlapov sa iba hrá na drsných frajerov, no v skutočnosti sú ustráchaní. Keď príde na lámanie chleba, radšej sa stratia, aby nemuseli za seba prevziať zodpovednosť. Nedokázal by sa ti pozrieť do očí, preto si vybral pre neho jednoduchšiu cestu. Nemyslel na to, ako ti to môže ublížiť.

Bál sa tvojej reakcie

Rozchod zoči-voči sa nezaobíde bez reakcie, ktorá môže byť niekedy aj prehnaná. Priznajme si to, sem-tam dokážeme vyrobiť poriadnu drámu a presne toho sa chcel ušetriť. Bál sa, ako by si zareagovala a aby si mu neurobila veľkú scénu. Cez mobil sa to dá zvládnuť ľahšie.

Má už niekoho iného

Je dosť pravdepodobné, že kým chodil s tebou, riešil už niečo aj s inou ženou, s ktorou chce teraz ostať. Keďže nechce priznať svoju neveru a zlyhanie, radšej sa vyparí, aby nemusel nič vysvetľovať a počúvať tvoje otázky, prečo to urobil. Raz sa mu to určite vráti.

Chcel ti ublížiť

Mrzí nás to, ale možno si natrafila na hlupáka, ktorý ti chcel jednoducho ublížiť. Možno ťa ťahal za nos úplne od začiatku a iba čakal na chvíľu, kedy budeš najviac zraniteľná. Nechápeme, prečo takíto muži existujú a čo z toho majú, no, bohužiaľ, v poslednej dobe ich je čoraz viac.

Zlé spomienky z minulosti

Možno zažil presne toto isté v predchádzajúcom vzťahu, a tak si povedal, že to vyskúša urobiť aj on. Tak, ako mal zlomené srdce vtedy on, chce to spôsobiť aj niekomu inému. Prípadne to pramení ešte z jeho detstva, ak žil v neúplnej rodine a pamätá si len to, že ich otec opustil, no dôvod sa doteraz nedozvedel.

Nech si vybral akýkoľvek z týchto dôvodov, neospravedlňuje ho to. Tebe neostáva nič iné, len sa čo najskôr z toho dostať a zamerať sa chvíľu sama na seba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating