Dôležitejšie ako krása

Krása nie je všetko. Bohužiaľ, stále sa nájde príliš veľa povrchných ľudí, ktorí by s týmto tvrdením nesúhlasili. Na druhej strane je tu ale nádej, pretože do popredia sa dostávajú aj iné dôležité vlastnosti. A áno, sú veľmi vyhľadávané práve u mužov.

Ak si chlap hľadá ženu len na pobavenie alebo jednu noc, je jasné, že bude hľadať tie najkrajšie. V takýchto prípadoch je pre neho krása kľúčovým aspektom a iné veci už nerieši. Pri hľadaní partnerky na dlhodobý vzťah už jeho rozmýšľanie nie je také jednoduché. 

Namiesto krásy sa zameriava na 4 kľúčové vlastnosti, ktoré by dobrá partnerka a potenciálna budúca manželka mala mať.

Inteligencia

Múdre ženy sú pre mužov veľmi atraktívne. Nebude sa s ňou nudiť a čo je lepšie, bude vedieť, že jej nezáleží na malichernostiach. Inteligentné partnerky sú viac ambiciózne a zväčša vedia, čo od života očakávajú. A rozhovory sa nebudú niesť len v duchu ohovárania a noviniek v šoubiznise.

Zmysel pre humor

Humor je vo vzťahu veľmi dôležitý. So smiechom sa niektoré veci predsa len ľahšie zvládajú. Plusový bod žena získa aj za to, ak jej nerobí problém urobiť si srandu aj sama zo seba. A ak budú obaja naladení na rovnakú vlnovú dĺžku humoru, o to lepšie.

Sebavedomie

Muži si len zriedka vyberú na dlhodobý vzťah partnerku s nízkym sebavedomím, ktorá sa neustále podceňuje. Uprednostňujú radšej zdravé sebavedomie, ktoré ale nemôže byť príliš prehnané. Také ženy ich dokážu skôr odstrašiť. Ak ale budeš spokojná s tým, ako vyzeráš a toto zdravé sebavedomie z teba bude vyžarovať, máš oveľa vyššiu šancu niekoho si nájsť.

Úprimnosť

Klamstvá do vzťahu nepatria, preto si chlapi zakladajú aj na úprimnosti. Úprimnou by si mala byť už hneď od začiatku. Nesnaž sa urobiť o sebe falošný dobrý dojem a nehraj sa na niekoho, kým nie si len preto, aby si sa mu zapáčila. Oveľa viac ocení tvoju prirodzenosť a tvoje skutočné ja.

Ak by si sa opýtala mužov, aké vlastnosti by mala mať jeho budúca manželka, určite by sa medzi nimi opakovali tieto 4. Ak ich zatiaľ nemáš, je najvyšší čas na tom popracovať.

Každá z nás je iná a má v sebe dobré aj tie zlé vlastnosti. A na každú, aj na teba niekde vo svete čaká princ, ktorý ocení tvoju nežnosť. Všimne si každý detail na tvojom tele, ale aj to, na čom sa smeješ a čo obľubuješ. Aké sú mužské slabiny? V našom predošlom článku odpoveď.

Pamätaj, aby si si ho získala, dôležitý je aj prvý dojem na prvom rande. Prečítaj si aj náš nedávny článok, ktorý ti dá 5 zaručených tipov ako ostať na prvom rande femme fatale – nezabudnuteľná a záhadná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating