Ako si zachovať tvár femme fatale na prvom rande.

Každý z nás zažil už svoje prvé rande. Možno takýchto „prvých“ mal viacero a preto vie, že prvotné stretnutie s človekom v intímnej sfére je veľmi dôležité. Väčšina ľudí totižto hodnotí prvé rande a celkový priebeh ako najdôležitejší aspekt toho, či sa ešte s danou osobou stretne. Ako sa však stať osudovou ženou, na ktorú muž nikdy nezabudne?

Dôležité je urobiť na prvom rande najlepší možný prvý dojem. Toto sú postrehy od mužov, ktoré by ti v príprave mohli určite pomôcť. Každá z nás má v sebe trochu svojskej femme fatale. Osudová žena neznamená, byť nedostupnou či dokonalou. Základným bodom je ostať sama sebou so zdravým sebavedomím a sebaúctou.

1. Nerozvíjaj konverzáciu prvá

Chlap potrebuje ženu dobíjať. Nechaj ho nech vašu konverzáciu vedie on. Buď záhadná, avšak nezabudni sa zaujímať aj ty. Ak bude začínať stále on, bude sa cítiť hlúpo, no celkovú tému rozhovoru by mal určiť chlap. Bude sa tak cítiť dôležito a zistíš aj to, či ho naozaj zaujímaš. Nech on začne a preukáže záujem o konverzáciu.

Buď dobrý poslucháč, ale aj vtipný spoločník. Chlapi nemusia ženy, ktoré veľa, dlho a nudne rozprávajú. Nepotrebujú vedieť na prvom rande celý tvoj deň a rozhovory s kamarátkami, ktoré nepozná. Dlhé konverzácie o kamarátkach a zaujímavých dňoch bude chcieť počúvať vtedy, keď prvé rande bude úspešné a stane sa z vás pár.

2. Neprezraď hneď celú svoju minulosť

Na prvom rande určite nie je vhodné vyťahovať svojho expriateľa či bývalých milencov. Taktiež nemusíš prezradiť všetky svoje dobré a zlé vlastnosti. Je na ňom a jeho záujme, či ťa chce spoznať celú.

Prvé rande má byť o vás dvoch a o bližšom spoznaní vašich záľub a vlastností. O tom, či si budete v budúcnosti rozumieť. Zabaviť sa na pár vtipoch, najesť sa a stráviť spoločný čas osamote.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating