Šťastná žena

Šťastie nikdy nezískaš na počkanie a nedá sa dokonca ani kúpiť. Prichádza k nám častokrát spontánne a bez akéhokoľvek dôvodu. Niet tej, ktorá by ho vo svojom živote odmietala. Avšak i napriek tomu, že si ho nemôžeme vyberať, kedy sa nám do života hodí, je istým spôsobom predsa len možné prirodzene si ho v živote vytvárať. Šťastná žena je tá, ktorá to dokáže.

Je viac ako pravdepodobné, že si sa v tomto momente zamyslela nad tým, čo potrebuje šťastná žena k tomu, aby takou aj reálne bola. Aby dosiahla stav spokojnosti, radosti, pokoja a pohody, nemusí sa roztrhať na márne kúsky, práve naopak. Je sama sebou, no robí niektoré veci o čosi inak.

Šťastná žena má dokonalý život
zdroj: Unsplash/Elise Wilcox

Šťastná žena sa pozná podľa týchto najčastejších znakov

1. Nemusí ako osoba vyhovovať každému a je si toho aj vedomá. Dôležitejšia je pre ňu skutočnosť, že má vo svojom živote tých, na ktorých jej najviac záleží a táto väzba je prirodzene vzájomná.

2. Svojich chýb alebo nedokonalostí si je maximálne vedomá rovnako ako svojich kvalít. Na vlastných chybách sa poučí a spravia z nej opäť o čosi silnejšieho človeka. Na veciach, v ktorých vyniká, však pracuje naďalej s radosťou a odhodlaním.

3. Má radosť nielen zo svojich úspechov, ale aj z úspechov tých druhých.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife