Photo by Austin Distel on Unsplash

V živote stretneš mnoho mužov. A aj keď sa vraví, že sú v podstate všetci rovnakí, my pri nich rozlišujeme rôzne skupiny. V tomto článku sa pozrieme na takých, ktorí svojím správaním k ženám veľmi neohúria, a preto si nezaslúžia, aby si sa s nimi vôbec zahadzovala. Ak nechceš pri randení prevaľovať očami, dávaj si pozor na tieto typy!

Arogantný mačo

Kráča akoby mu patril svet, tvári sa ako kráľ a pri rozprávaní ho musia všetci jasne počuť. Na sebavedomých mužoch nie je nič zlé, ale pri prvom pohľade na tohto máš chuť vyhnúť sa mu oblúkom. Možno sa v súkromí správa úplne inak, ale chceš sa pri ňom zakaždým vonku cítiť trápne, kvôli jeho rečiam alá „dedinský frajer?“ Pri takomto treba počkať kým dospeje, alebo mať naň veľmi dobrý vplyv.

Mamičkin maznáčik

Ak si to o ňom nevedela pred prvým rande, na to druhé už s ním zrejme nepôjdeš. Po tom, čo zistíš, že mamička je pre neho Boh i hlavný generál, sa od neho musíš držať ďalej. Iba kebyže ti nevadilo, že sa vám bude pliesť do vzťahu, že bude rozhodovať za tvojho drahého, a že ak by to bolo medzi vami vážne, raz ťa privedie k šialenstvu.

Povolanie syn

Chlap, ktorý sa rád chváli materiálnymi vecami. Auto, hodinky, peniaze na drahé večere. Na tom, že na to má, nie je nič zlé. Menší problém je, ak tieto peniaze získal len tak od otecka. Taký muž nie je zvyknutý pracovať a reálne si hodnotu peňazí neváži. Ak chceš byť len príveskom muža, ktorý si myslí, že mu všetko len tak padne do lona, nech sa páči. Ale ak túžiš po samostatnom a zodpovednom mužovi, tadiaľ cesta zatiaľ nevedie.

Ako „zo stavby“

Poznáš ten vyberaný slovník istých pracovníkov zo stavby v momente, keď okolo prechádza pekná slečna? Tak to je on! Oplzlé reči a od správania sa gentlemana má veeeľmi ďaleko. Nič mu nehovorí ani empatia či slušné správanie. Takého odhalíš skôr, ako si s ním vôbec nejaké rande stihneš dohodnúť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating