Photo by Nathan Dumlao on Unsplash

Priznaj si, že tak ako každá žena, aj ty si už pomyslela na to, aké by to bolo zažiť tú prehnane romantickú scénu, ktorú si videla vo filme. Veľké gestá lásky, ktoré človek spraví, iba ak naozaj miluje a je schopný ti to dokázať. Aj keď to možno nahlas nepovieš, vždy si tajne túžila vedieť, aké by to bolo zažiť niečo z týchto 4 klišé scén!

Lietadlo STOJ!

Začnime hneď zhurta a tou možno aj najväčšou absurdnosťou, ktorá sa pomerne často vyskytuje v romantických filmoch a seriáloch. Dvaja ľudia, ktorí sa milujú, nie sú schopní vyjadriť svoje city až do chvíle, keď sa jeden zbalí a hrozí, že odíde navždy preč.

Keď si to ten druhý uvedomí, samozrejme asi tak hodinu pred odletom, beží na letisko, aby zastavil lietadlo a nenechal svoju lásku odísť. Väčšinou sa dostane až pred dvere a spraví scénu pri letuške, no takmer vždy to vyjde. V skutočnom živote by si toto zažila ťažko. Maximálne tak, keby ťa odchytil ešte na parkovisku pred letiskovou halou.

Byt vyzdobený sviečkami

Len si to predstav, prídeš z práce domov, otvoríš dvere a zrazu zistíš, že celý byt je zahalený v tme a osvetľujú ho iba plamienky z desiatok sviečok. Na zemi sú pohádzané lupene ruží, ďalšie kvety sú vo váze na stole.

Na tom istom stole, kde leží práve uvarená večera a chladí sa šampanské. V pozadí počuješ hrať tie najznámejšie lovesongy a k tebe už kráča tvoj milovaný. Ach! Aspoň že toto je už naozaj možné, stačí si len nájsť takého romantika!

Bozkávanie v daždi

Aj tento bod je celkom ľahko realizovateľný! Postačí ti na to iba poriadna letná búrka a chlap, ktorý túži po tom, aby ťa pobozkal. No, vlastne, buď by ste mali ísť z veľmi dobrého rande a spontánne sa začať bozkávať pod holým nebom, alebo by si sa s tým svojím mala poriadne pohádať a naštvane odísť, aj keď je vonku lejak. On za tebou dobehne a v daždi ti dokáže, že ťa miluje. Len pozor na možnú chrípku, haha!

Kytica kvetov do práce, len tak

Našťastie, tí naši chlapi nám na sviatky kyticu krásnych kvetov radi podarujú. No ktorý chlap je tak zaľúbený a tak bohatý, aby k svojej milej posielal kuriéra s obrovskou kyticou každý druhý deň? Prídeš do práce a už na stole stojí ďalších 30 ruží s milým odkazom. Prídeš domov a kvety sú tam tiež! Idete na rande a ružička na privítanie nesmie chýbať. Nuž, kde by sme všetky tie kvety uskladnili, že?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating