Všetko bolo zo začiatku veľmi náročné. Veď to sám vieš. Bolo to všetko tak zložité a ťažké,že som ťa čím ďalej tým viac milovala. Stačil jeden úsmev a nevedela som v akom som svete. A teraz, keď sme spolu ti chcem niečo povedať.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Pamätám si našu prvú pusu, na moje prvé depky kvôli tomu, že sme sa pohádali, ale to už je dávno preč. Chcem byť s tebou navždy. Nie len na pár mesiacov, rokov, ale naozaj navždy. Chcem zažiť s tebou moje prvé najväčšie úspechy, vidieť naše deti ako sa spoločne hrajú, chcem si ťa vziať za muža. Prečo?

Zobraziť celú galériu (3)
Zdroj: unsplash.com
Pretože v tebe vidím to čo v nikom inom nevidím. Záleží mi na nás dvoch lebo to je jediné čo ma momentálne zaujíma. Poznáš ma zo všetkých najlepšie a presne preto som šťastná. Vždy ma rozosmeješ a spravíš mi dobrú náladu. Neviem ako si to dokázal, no očaril si ma. Si tu vždy keď ťa potrebujem. V dobrom aj v zlom. Či mám zlú náladu alebo dobrú. Milujem tvoju úprimnosť, smiech, vtipy a blbé poznámky, ktoré máš ku všetkému. Milujem teba, pretože si skvelý a keď hovorím SKVELÝ tak naozaj skvelý!

Nie obaja máme vždy dobré nálady. Veď predsa do každého vzťahu patria aj hádky a zlé dni. Povedz, ktoré vzťahy prežijú bez jednej hádky? Ja si myslím, že asi žiadne. A preto, všetko zlé je na niečo dobré. Tvoje komplimenty mi vždy rozžiaria oči, pretože sú tak krásne, úprimné a povedané od srdca. Milujem každý jeden deň, hodinu, minútu či sekundu, ktorú s tebou strávim. Nedokážem slovami vyjadriť ako veľmi som šťastná, že v mojom živote je niekto tak skvelý ako ty!

MILUJEM ŤA! NAVŽDY!❤