Všetko bolo zo začiatku veľmi náročné. Veď to sám vieš. Bolo to všetko tak zložité a ťažké,že som ťa čím ďalej tým viac milovala. Stačil jeden úsmev a nevedela som v akom som svete. A teraz, keď sme spolu ti chcem niečo povedať.

Pamätám si našu prvú pusu, na moje prvé depky kvôli tomu, že sme sa pohádali, ale to už je dávno preč. Chcem byť s tebou navždy. Nie len na pár mesiacov, rokov, ale naozaj navždy. Chcem zažiť s tebou moje prvé najväčšie úspechy, vidieť naše deti ako sa spoločne hrajú, chcem si ťa vziať za muža. Prečo?

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: unsplash.com
Pretože v tebe vidím to čo v nikom inom nevidím. Záleží mi na nás dvoch lebo to je jediné čo ma momentálne zaujíma. Poznáš ma zo všetkých najlepšie a presne preto som šťastná. Vždy ma rozosmeješ a spravíš mi dobrú náladu. Neviem ako si to dokázal, no očaril si ma. Si tu vždy keď ťa potrebujem. V dobrom aj v zlom. Či mám zlú náladu alebo dobrú. Milujem tvoju úprimnosť, smiech, vtipy a blbé poznámky, ktoré máš ku všetkému. Milujem teba, pretože si skvelý a keď hovorím SKVELÝ tak naozaj skvelý!

Nie obaja máme vždy dobré nálady. Veď predsa do každého vzťahu patria aj hádky a zlé dni. Povedz, ktoré vzťahy prežijú bez jednej hádky? Ja si myslím, že asi žiadne. A preto, všetko zlé je na niečo dobré. Tvoje komplimenty mi vždy rozžiaria oči, pretože sú tak krásne, úprimné a povedané od srdca. Milujem každý jeden deň, hodinu, minútu či sekundu, ktorú s tebou strávim. Nedokážem slovami vyjadriť ako veľmi som šťastná, že v mojom živote je niekto tak skvelý ako ty!

MILUJEM ŤA! NAVŽDY!❤

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.